Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  47 let | Liberec
Hledám ženu pokud možno na pořád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
„Uzavřou-li se jedny dveře, druhé mají šanci být otevřeny“ Najdu za nimi ženu, která by mě měla ráda takového, jaký jsem?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Strakonice
Ahoj Normální Hodný singl nezkažený vesničan z podhůří šumavy :D vysoký kluk se slušným vychováním, empatické a stálé klidné povahy...milující přírodu,historiji turistiku a mnoho dalšího Hledá Normální hodné hezké singl devče :) spíše usedlejší věrné a stálé povahy18-30 (vážně!!!)Vzájemná sympatie a smýšlení ukáže těším se na případnou konverzaci s tebou :)prosim s fotkou děkuji ;)jižní a západní čechy výhoda bydlím u sušice :) Rád bych tě konečně našel ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Jablonec nad Nisou
JN-kutil 64r.mám rád upřimné,veselé,aktivní,....jsi trošku taková? ozvi se a připiš t.č.Čas nezastavíš!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Poděbrady
Ja 54/186 pohodar hledam kamaradku casem treba i neco vic.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Nový Jičín
Hledám muže, který ke mě patří, lásku a oporu v životě. Se zájmem a péčí nejen o sebe, ale i o lidi kolem sebe. Zájem o duchovní růst (případně i léčitelství a alternativní směry), schopnost vytvoření vztahu a péče o něj. Také vztah k přírodě, zvířatům, sportu, kutilství a zdravější styl života. Pracující, muž s vyřešenou minulostí. Nejlépe z okruhu FM, Kopřivnice, FnO, Frenštát p R. Těším se na tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Zlín
Každý někoho hledá, koho hledám já? Holku, která není jako ostatní, má dobré srdce a chce prožívat ty dobré i zlé chvilky s protějškem...holku, která nemá přehnané sebevědomí jako ostatní a záleží ji na tom, co nosí kluk uvnitř a nekouká se jen na obal...holku, která dá tomu dopisování šanci a ne jako ostatní odepíšou jednou nebo vůbec..měla by si být ze Zlínského kraje, věkem do 26. Existuješ ještě? Pokud ano, budu si vážit toho, že mi odepíšeš a zkusíme, jestli půjde s tou samotou něco udělat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Most
Hvezda nadeje,snad najdu feroveho komunikativniho na vazno. Prosim cti i druhy inz v profilu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT