Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Svitavy
Pěkná slečna
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Nový Jičín
Ahoj,tohle je snad poprvé v životě co hledám svou pravou lásku takhle přes nějakou seznamku ale říká se že zázraky se dějí a tu pravou můžu potkat kdekoliv hledám hodnou hlavně věrnou slečnu co už konečně ví co od života chce a má to už v hlavě srovnané a ví jake jsou její hlavní priority byl sem hodně zklamaný s mého 6 letého vztahu.. Najdu tady někoho takového ? U mě neni nejzásadnější vzhled ale hlavně to co je v tom člověku uvnitř.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Brno
Hledám nějakou fajn slečnu na psaní nebo i osobní setkaní popřipadně vztah :P radši mam realitu než jen psaní přes klavesnici jako většina lidí :) jestli chceš napiš a připoj i fotku :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Praha
Najdu ženu, která to myslí vážně?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Praha
My duše vlekoucí se s mrtvolou. Jak mohou být naše srdce čistá, když válejí se po zemi? Zrakem, hmatem, chutí nevnímáme. Konstruktivně destruujeme. Hledáme naději v beznaději, hledáme fialky v háji podzimem zbarveném. Fides quaerens intellectum. Víra nám však přinesla pochybnost. Člověk přeci trpí vším, co miluje. A milenka je jako myšlenka – sejde z očí, sejde z mysli. Myslím, tedy nejsem. S hvězdným nebem nade mnou a mravním zákonem ve mně, o čem se nedá mluvit, o tom budu mlčet. Sic et non.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  65 let | Česká Lípa
Rozvedený,zdravý,vysoký,klidné povahy,starší s vlastním bytem podZámkem v Zákupech u České Lípy.Nabízím soužití osamělé,bezdětné,vysoké půvabné ženě středních let,která umí vařit.Zajistím práci pro Tvoji seberealizaci na starší život. tel.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Plzeň
Co si spolu udělat hezký život, mít se rádi, těšit se na sebe, smát se i mluvit o vážných věcech, sportovat, cestovat, poznávat a užívat si sebe navzájem, rodiny, harmonie a štěstí? Ale popořadě... napřed se musíme seznámit :-) Tady jeden 42/185 co rád sportuje, kutí kolem domu, ale občas i zarelaxuje u hezkého filmu. Nejsem nešťastný ani zklamaný, ale k úplnému štěstí mi chybíš ještě právě Ty :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Trutnov
Ahoj, jsem svobodný, bez dětí a hledám někoho na společné chvíle. Důvod proč volím tuto cestu je nedostatek příležitostí k seznámení. Jestli se ráda usmíváš a hledáš něco trvalejší ho. Tak hurá! Odepiš =)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít