Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  54 let | Praha
Když vidím to množství inzerátů třeba i my dva se tady můžeme najít. Hledám ženu která tento způsob seznámení nebere jako poslední možnou cestu ale jako jednu z možností. Pokud Ti taky někdo chybí pro trvalý vztah a společné chvíle ozvi se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | ZAHRANIČÍ - ostatní
Hledám ženu k seznámení -,žiji a pracuji u Bremen.Foto prosím
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Svitavy
Hledám prima chlapa se smyslem pro humor. Ráda cestuji, chodím do kina, divadla, koncerty, do přírody.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Brno
Po rozvodu hledám hodného muže, mám dceru 12 let.Je ještě někdo normální co chce seznámit ?Sympatie rozhodnou ,ale není to všechno .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Pardubice
Dalo by se říci, že mi nic neschází, až na jednu podstatnou veličinu. Tou veličinou je přítelkyně, kterou bych mohl mít rád, kde by byla vzájemná úcta, láska, tolerance, pokora. Přítelkyně, s kterou by se dalo komunikovat o všem možném i nemožném, a tím se vzájemně obohacovat. Předem vím, že hledání bude velmi těžké. Protože co je cenné, nesnadno se získává. A tak i když jsem starší kluk, stále věřím, že se najde milá dáma, s kterou si porozumíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Uherské Hradiště
Ahoj. Jsem obyčejný muž, usměvavý, komunikativní, štíhlé postavy a touto cestou hledám věřící partnerku katolického vyznání, pro společnou cestu životem, která by chtěla založit rodinu. Jsem věřící katolík, 37 let, VŠ, svobodný, bezdětný, nekuřák. Mám rád výlety do přírody, památky, sport, kulturu…Bydlím nedaleko Zlína. Budu se těšit na Tvou odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Kroměříž
Dobrý večer. Hledám a nenacházím. Něco mi chybí, ale nic hmotného. Chybí mi dobré ráno a dobrou noc, od někoho komu nebudu úplně lhostejný a bude mne brát takového, jaký jsem. Nabidky typu - jen na občas - prosim nechci. Výraz - jen vážně - zni možná příliš vážně. ale je to tak trochu pravda.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Praha
Hledám kluka/muže, kterému školní lásky po škole nepokračovaly, kamarádky se povdávaly a známé už patří mezi kamarádky. V práci se mu hledat partnerku nechce, když jde ven s kamarády, tak se věnuje jim a tak stejně jako já skončil zde. V ideálním světě by jej bavila práce, chápal by mírný workoholismus, rád cestoval, nepohrdl by sportem, knihou, koncertem, divadlem, plesem a bylo mu mezi 25 a 35. Já 29, 166 cm, VŠ, nekuřačka mnoha zájmů, milovnice cestování, psů, knih, hor, vody, modrooká blond.
DETAIL / ODPOVĚDĚT