Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  50 let | Šumperk
Dobrý den,mám ve vlastní péči syna,kterému je 7let,Vám kterým to vadí nemusíte číst dál a ani ptát se proč to tak je.Chtěli bychom se seznámit s hodnou paní nebo maminkou která má taky děti,ale není to podmínkou.Nebude ji vadit můj věk.Nechci aby jste si s nás dělali srandu,to se nám taky tady stalo.Je mi 49let,pracuji a bydlíme,takže sponzorku a bytnou nepotřebujeme,minulost vyřešena.Princeznu taky nepotřebuji.Chci jen férové jednání a ne jen blaboleni a vysměchy.Je to asi drsný,ale je to tak.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Karlovy Vary
Hledam statsi zenu.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Praha
My duše vlekoucí se s mrtvolou. Jak mohou být naše srdce čistá, když válejí se po zemi? Zrakem, hmatem, chutí nevnímáme. Konstruktivně destruujeme. Hledáme naději v beznaději, hledáme fialky v háji podzimem zbarveném. Fides quaerens intellectum. Víra nám však přinesla pochybnost. Člověk přeci trpí vším, co miluje. A milenka je jako myšlenka – sejde z očí, sejde z mysli. Myslím, tedy nejsem. S hvězdným nebem nade mnou a mravním zákonem ve mně, o čem se nedá mluvit, o tom budu mlčet. Sic et non.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Jihlava
Ahoj Pohodový tatínek tří dětí hledá ženu se kterou bych chtěl jít dál. Moje minulost je téměř vyřešená. Chtěl bych si s tebou povídat, smát se a řešit přijemné ale i nepříjemné věci který nám nabídne společný život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Opava
Hledam ženu která vi co chce. Chci vážny vztah a ne jen chvilkové zaležitosti. Přeji si rodinu pro kterou mužu žit. Najde se tady nějaká která to myslí vážně. Děti mi nevadí je to radost a jak se říká otec je ten kdo dítě vychovává a miluje. Ozvy se budu rad. Tomáš
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Hranice
Hledám nějakou fajn zenu ke společnému životu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Plzeň
Nezadaný sympaťák bez závazků,který má jako každý i své chyby,by zde rád poznal partnerku ktreré by si mohl vážit a hýčkat ji,stejně jako ona jeho.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Rychnov n. Kněžnou
Pracující sš 187/60 l /80 sport. postavy, žádná pivní vana ani koleno na hlavě, bez kníru a bez plnovousu, mírně prošedivělý hledá vážné seznámení s upřímnou ženou ve věku 48 až 58 l, nemusí být ani Barbi, ani manekýna, dokonce ani sportovkyně (s jazykem na vestě) nad 160 cm s ŘP, kuchařské umění vítáno a podotýkám, že nejsem sponzorský ústav. S představou trvalého soužití, postaveno na rovnost partnerů. Pokud jste se vzhlédla v představách partnera, těším se na Vaši odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít