Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Praha
Ahoj, hledám holku pro společné toulky životem co má ráda přírodu. Nehledám flirt , ale holku do pohody i nepohody. Děti nejsou překážkou. Člověk má vždy dost místa v srdci pro dobré lidi. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Zajisteny hleda pohlednou a inteligentni
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Nejsem tu proto, že bych nic hezkého neprožíval, jen mi přijde, že život moc rychle letí a já se ocitl v bumerangovém bludišti mezi prací, domácností a kamarády. Někdo mi v mém světě chybí, s kým bych se mohl dělit i o něco jiného. Jestli to cítíš podobně, budu rád, když se ozveš. Tvého případného potomka také rád uvítám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Frýdek-Místek
Horalka či rekreačně sportovně zaměřená slečna (kolo, turistika, badminton, cestování, motorka atd..), která se ráda tzv. hýbe? :-) Lukáš
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Ahoj, je mi 24. Obyčejný chlap s neobyčejným srdcem. V mnohém jiný. Koníčky, názory,vystupování. Mám rád přírodu,kulturu, společnost. Není nad společnost dvou lidí kteří si umí užít společný čas. Společně se podržet v těžkých chvílích a důvěřovat si. Prostě tu, která ocení to, že jsme někde spolu a rádi. Někoho s kým budu šťastný a budu se těšit na společné chvíle stejně jako ty. Rád bych našel ženu která má své názory, svou osobnost a dokázala by se o to všechno podělit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Brno
Znáš ten pocit, když najdeš kdo/co tě baví. Víš kdo jsi a zažíváš příjemné stavy? Miluji procházky večerní přírodou. Cestování po horách mi je přednější jak válení se u moře. Horské počasí přímo zbožnuji. Nebráním se jakýmkoliv sportovním aktivitám. Kromě studia mou občasnou prací je starání se o zvířata. Snažím o sebe dbát, popadání dechu do schodů mi nehrozí. Mou radostí bude připravení romantické večeře pro dva.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Uherské Hradiště
Ahoj, hledám milující ženu, která ví co od života chce. Chtěl bych založit rodinu a proto hledám a stále nemůžu najít tu pravou :-( Jsme rodinný tip, mám rád výlety, cestování a spoustu dalších věcí. Foto si vyměníme na mailu. Budu se těšit na vaši odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Humpolec
Dobrý den, hledám ženu na psaní povídání atd. -Vše je možné je to o sympatiích. Pokud jsi z Vysočiny HU, JI, PE, okolí. Pak je to ideální můžu dojet. Snad pohledný sympat. sport. postava
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít