Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  26 let | Praha
Ahoj holku Hledám stále holka na vážný vztahu, nezáleží o věku a odkud jsi. Jsem Stanislav, je mi 26 let, bydlím v Praze, pracují, sympatický, klidný, rozumný, slušný. Pokud Ti nevadí, že jsem NESLYŠÍCÍ ale umím znakovém řeč? Máš zájem o znakovém řeč tak napíšu? Nesnáším se lež, podvod, podváděli a rozchod. Rád chodím na kole, brusle, sporte, výlety, turistiky, kina, historii, hrát v bowlingu, cestování, zahraničí, moři, apod. Mám rád vaření, úklid. Máš zaujal tak napíšu. Budu se těšit na Tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Pelhřimov
Ahoj hledám dívku od 18-32 let, normální postavy a příjemné povahy, pokud možno abychom našli nějaké společné zájmy. Mám rád černý čaj a k tomu si třeba číst knížku. Mým velkým hobby je autoturistika, ale i pěší turistika. Mám kladný vztah ke kocourům, sám mám jednoho. Rád si večer sednu k filmu nebo vyrazím na taneční zábavu či disko. Jestli jsem tě zaujal, tak napiš...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Brno
Ahoj, hledám parťáka na Colors of Ostrava. Mám lístek a nemám s kým jet. Marcela
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Plzeň
Jsem muž bez ženy a rád bych potkal ženu bez muže.Nejlépe z Plzne... Každý se mě ptá jak je možné,že jsem zůstal sám.Někdy můžeš dělat cokoli a stejně nic neovlivníš. - možná je to zaměstnáním...?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Tábor
Ahoj. Najde se v této uspěchané době muž který hledá vztah ne flirt a nehledí na vzhled ale na povahu? Jestli ano,budu ráda když se mi ozve. Odpovím na jakékoliv otázky. Pěkný den.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Náchod
Ahoj, pracovitý hnědooký nekuřák 39 kráčející krajinou případně cyklista, vodák mající rád kytaru, hory, vaření, stan, motorku a dobré jídlo hledá pohodovou kamarádku a partnerku. Měla by si být nekuřačka která umí pomoct s postavením stanu a zvládnout uvařit polívku z pytlíku. Ráda čteš nebo zajdeš do kina? Tak to jsou kladné body. Na výšce nezaleží ani na barvě očí či vlasů. Neboj se a napiš. Odpovím rád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Plzeň
Přítulný a opuštěný sameček si hledá osamělou a nekousavou samičku pro solidní vztah. Na sametovém kožíšku nijak netrvám - lysinka spíše výhodou, a ani průkaz původu nevyžaduji :-). Chcete mě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Oslovuji...prima ženu...do 42 let z Prahy, která hledá pohodového muže, se smyslem pro humor.. Svojí odpovědí se k ničemu nevážeš, napíšeš , já Ti odepíšu a pak,je to už jen na nás. Co Ti mohu nabídnout? Možná.., většinu toho,co hledáš. Sama víš, že to skutečně důležité je láska, porozumění, pohoda dvou lidí, kteří si dávají a spolu prožívají všechny ty krásné věci života. Vše ostatní je , jen na nás ....Proč váháš, nemáš Co ztratit.. Foto rád pošlu..
DETAIL / ODPOVĚDĚT