Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Náchod
Ahoj, pracovitý hnědooký nekuřák 39 kráčející krajinou případně cyklista, vodák mající rád kytaru, hory, vaření, stan, motorku a dobré jídlo hledá pohodovou kamarádku a partnerku. Měla by si být nekuřačka která umí pomoct s postavením stanu a zvládnout uvařit polívku z pytlíku. Ráda čteš nebo zajdeš do kina? Tak to jsou kladné body. Na výšce nezaleží ani na barvě očí či vlasů. Neboj se a napiš. Odpovím rád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Ahoj :) Jsem velmi legrační, vtipné a pozitivní muži, jak se láska úsměv. Žiji v praze a těším se na vážný vztah s úžasným druhem partnera. Hledám dívku, která se ráda usmívá a užívá si života. Kteří vědí, co chce v jejím životě, kteří mají velký humor a velké čisté srdce. Jsem původně z jižního Německa, mám rád bloudění na palubu, vodní lyžování, plachtění, mám rád kino, divadlo, muzikály, vaření a pěkné jídlo, hraní klavíru a mnoho krásných věcí více. Please write in English or German :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Plzeň
Ráda bych poznala sympatického muže z Plzně, který má rád turistiku a rád tráví svůj volný čas v přírodě...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Praha
Jste žena již na penzi milující svůj domov a klidnou inspirativní domácnost s Mužem. Toužíte po osamění znovu poznat muže empatického i o pár let mladšího, který si Vás bude s úctou obdivem i něhou vážit v párovém životě. Jelikož jste žena citlivá něžná velmi přítulná a toužící milovat potřebujete mne - muže, který Vám utře slzy, uchrání před nástrahami života, dá Vám citové bezpečí a něhu štědré náruče. Jsem VŠ 60/177 perfektně zajištěný. Dát si cíleně lásku, pozornost, pomoc, radost, potěšení
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Praha
Tak jdu na vec touto cestou. Pri cteni vetsiny inzeratu sice moc nechapu, ale to neva :) Treba se najde nekdo podobneho smysleni. Setkani v centru.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Přerov
Ahoj.Jsem 42 lety muž,180/86 v rozvodovém řizeni a hledám ženu přiměřeného veku k přatelskému vztahu.Čas ukáže co bude dál.Jsem z Přerova.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Příbram
Rád se směji a komunikuji,jen někdy zabručím a přesto medvěd nejsem. Hledam ženu do 39 let, která by ráda měla ještě děti.Která by se ale hlavně ráda seznámila a jen doma nebrečela nad rozlitým mlékem, že je sama. U televize nebo na Fb pritele, kamarada nenajdeš, jen se mužeš seznamit psát si sním. Ale to je pro život moc málo, nemyslíš?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Praha
Nějaký vážný zájemce/nekuřák pro hodně vysokou partnerku s otevřenou budoucností, zatím ještě pendlující mezi Prahou (zaměstnání) a Č. Budějovicemi (bydliště)? Jsem letní typ, má představa ideálně stráveného volného času: pohybem na kole (nejraději poznáváním nových míst) / pěšky po vrcholech nebo kdekoliv v přírodě / za veder v přírodních zdrojích vody / i občasným rýpáním se v zemi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT