Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  41 let | Pardubice
Hledám vážný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Brno
Jsem svobodný, nezadaný, 37 letý muž, i když vypadám asi starší. Hledám touto cestou partnerku, nejlépe navždy. Jsem zdravě romantický, spolehlivý, charakterní, soběstačný, pracovitý, věrný, tolerantní, mám kde bydlet a práci také mám. Jenže nevím, kde mám hledat. Neumím oslovit slečnu na ulici, proto zkouším tuto cestu seznamování. Nekouřím (ovšem proti kuřákům vůbec nic nemám), alkohol občas, rekreačně sport. Mám 6 letého syna, ne tedy ve vlastní péči. Bydlím kousek od Brna. Michal
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Hledám partnerku co není ani zlatokopka, ani nemá tzv. "mléko na mozku", ani nevyžaduje při seznamování vysokou přitažlivost ve stylu "motýlci v břiše". Prostě normální holku, co chce mít spolehlivý dlouhodobý vztah a založit rodinu. Jestli chceš napiš, jestli je v něčem problém, zanech vzkaz v čem :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Pokud by se tu našla mezi váma jedna solidní slečna, která má jasno, ráda by navázala kontakt, zjistila zda si padnem do oka. Pokud jsi velmi na pohodu, rozumná, příjemná, akčnejší, pohledná, zajímavá a skromná, napiš :) Určitě by třeba z toho něco mohlo být :) Já 29 letý, rozumný, zábavný, atd. 195cm vysoký sympaťák :) Napiš a jistě se dozvíme více, když budeš komunikativní jako já :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Klatovy
Samota je potvůrka, které nesmíme dát šanci, proto bych moc ráda potkala kluka, se kterým bych se mohla radovat ze života. Jsem holka, co se ráda směje, postavou spíš oplácaná, ale pecivál nejsem, mám ráda přírodu, výlety, procházky, občas sednu na kolo. Pokud jsi rozhodnutý se samotou zatočit, tak mi zkus napsat, a třeba s ní zatočíme spolu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Liberec
jsem normální ženatý chlap co si chce občas zablbnout,diskrétně, bezpečně, bez narušení vzájemných soukromí a beze stresu užívat dokud můžeme
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Olomouc
Hledá se partnerka pro život, která uvítá společnost jednoho sympatického, aktivního a sportovně založeného, inteligentního muže. Taková, která stojí pevně nohama na zemi, je hezká, inteligentní a dokáže se sama o sebe postarat a nehledá v muži jen sponzora. Hledám rovnocennou partnerku pro rovnocenný vztah a prožití zajímavého a naplněného života. Foto pošlu výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Praha
Ráda bych našla vzájemné porozumění s věrným a inteligentním mužem a s ním naplňující vztah, o který budeme oba pečovat, tzn. vážit si sebe navzájem, umět si podat pomocnou ruku, rozesmát toho druhého, mít radost ze společně prožitého času atd., protože vím, že je to jediná cesta ke šťastnému a spokojenému soužití.
DETAIL / ODPOVĚDĚT