Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  53 let | Olomouc
Delší dobu rozvedený středoškolák z Olomouce 52/190 hledá ženu podobného věku pro pohodový vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Praha
Pojďme si dneska vyměnit pár vzkazů, následně fotky a pak se domluvme, kde se společně potkáme. Naplánovaný scénář by měl pokračovat společně příjemně stráveným časem, společným létem a pokud možno, tak pak i společnou budoucností (bydlení, rodina). Něco na úvod o mně: bydlím a pracuju v Praze, VŠ, 28, bez dětí, běžné zájmy jako cestování, výlety, ale i filmy, knížky a dokonce občas i vaření. Pokud myslíš, že bychom si mohli rozumět, tak mi prosím napiš. Fotky vyměním v mailu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Není krásnějších pohádek než těch, které píše život sám. Pokud stále věříš na pohádky, pojďme spolu jednu prožít. Možná bude krátká a třeba budou žít šťastně až do smrti. Jsem kluk, co rád odhaluje neznámé a nepoznané, a proto se mým oborem stala historie, s dobrým srdcem a klidnou povahou, který má rád dobrodružství, ale i poklidnou chvíli, rád cestuje a jezdí na koních, zajde do divadla i přespí na staré zřícenině, úsměv ho málokdy opouští a pro ten tvůj by ti snesl všechny hvězdy z nebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  63 let | Praha
Štíhlé a veselé retroděvče hledá podobně laděný protějšek z Prahy .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  65 let | Pardubice
Jsem štíhlý rentier, 174cm, nekuřák, nepijan. Určitě žádnou přítelkyni neupoutám tím, že se zde začnu vychvalovat. Je jisté, že jenom osobní setkání rozhodne, jestli přeskočí ta pověstná jiskřička. Ale foto může napovědět. Dík za odpovědi, přeji krásné dny.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Brno
46 letý Brňák, hledá obyčejnou, hodnou, věrnou partnerku do 49 roků ( děti nejsou překážkou) z Brna a okolí k vážnému seznámení, a vytvořit společnou rodinu, najít novou lásku a s úsměvem prožít společný zbytek života.Foto pošlu na email.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Chomutov
slusny muz , hleda pritelkyni nejen na sex
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Jsem 37 Martin, momentalne na MD s 22 měs.syn, rok v rozv.ř., hledáme ženu s láskou k dětem, tolerantní, zábavnou, zodpovědnou,přítelkyni,milenku, pokud možno na zbytek života. Jen vážně. I když jsem již rok sám tak je pro mne důležitější milující zodpovědná byť ne biologická máma, nežli pouze má partnerka bez ohledu na syna. Ja jsem tolerantní a budu milovat a Vážit si té,kterou si vybere syn. Nechci aby mel detství plné nespoctu obcasnych tet, já si takové ženy budu vážit a milovat jI navždy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT