Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  52 let | Ostrava
Chceš mi dát svůj úsměv, čas a přítomnost? Chceš mě mít ve svém životě a nejenom v posteli a mít rovnocenný vztah se svobodou a důvěrou? Ráda cestuji a poznávám, fotím, chodím do wellness, jsem temperamentní, pohodová, plnoštíhlá... A jaký by měl můj chlapec být? Pohodový, vnímavý, upřímný a taky by měl být hravý v posteli...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Jak to říci: neklikne sem žena, jež není dnešní, ale zaostala v socialistické, ba ještě rakousko-uherské morálce? Tedy nemá dluhy, nehledá náhradního otce, ani otčíma, nežije konzumem a masovou kulturou, stále naivně věří v lásku, ale neklade jí překážky v katalogu nesmyslných požadavků na partnera? Muž pro ní není pouhý šukatel nebo sparingpartner, ale životní druh v dobrém i zlém, stejně jako žena pro mne? Nemusíš být z Prahy, odstěhuji se. Co hledám, to nabízím. Věrnost, porozumění, souznění.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Chomutov
Hledá se spíše štíhlá žena s upřímným srdcem na pravém místě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ústí nad Labem
Ahoj rád bych našel hodnou obyč dívku bez závazku z Ústí n/l na seznámení... Max do 35let
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Hradec Králové
Pomalu ztrácím naději, že potkám člověka se srdcem na pravém místě a s rozumem v hrsti. Nejčastějšími tématy žen jsou vzhled, smích, cestování, dobré jídlo, peníze... Pro mě věci, bez kterých se dá celkem obstojně žít. Jsou zpestřením či kořením života, nikoliv však bezpodmínečnou nutností... --Dobrého člověka podle fotky nepoznám, proto ji nežádám. Pošli mi nějakou zprávu o tom co děláš, o čem přemýšlíš, co je pro Tebe důležité, jaké vyznáváš hodnoty. Vše ostatní můžeme probrat později. Ď ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Beroun
53 letá z Berouna hledá přítele k příjemnému trávení volného času. Jsem klidné povahy, mám ráda přírodu, procházky, cyklistiku, výlety. Jsem VŠ , bruneta, 178 cm. Těším se na odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Oslovuji...prima ženu...do 42 let z Prahy, která hledá pohodového muže, se smyslem pro humor.. Svojí odpovědí se k ničemu nevážeš, napíšeš , já Ti odepíšu a pak,je to už jen na nás. Co Ti mohu nabídnout? Možná.., většinu toho,co hledáš. Sama víš, že to skutečně důležité je láska, porozumění, pohoda dvou lidí, kteří si dávají a spolu prožívají všechny ty krásné věci života. Vše ostatní je , jen na nás ....Proč váháš, nemáš Co ztratit.. Foto rád pošlu..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Pardubice
Ahoj, jmenuji se Renata a se synem 8let hledáme muže, který je upřímný, tolerantní ,a má rád děti a zvířata.jsem rodinný typ člověka. Mám ráda zvířat , přírodu, kino, divadlo, výlety. Prosím o čestné jednání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT