Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Brno
Kdo nechce byt sám tak jako já, samota není muj kamarád
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Hodonín
Společně - v dobrém i zlém, na radost i trápení. Společné Vánoce? Nazdobíme už společně stromeček a dáme si v lásce dáreček? Přivítáme spolu nový rok? Hledá se sympatická slečna, žena, dítě není překážkou. Pokud jsi osamělá a schází Ti společnost, pohlazení a hledáš vážný vztah, tak mi můžeš napsat - budu rád a rád Tě poznám. Věk je jen číslo, záleží na sympatiích. Nabízím vedle citů i zázemí pro nás.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Poděbrady
Jsem hodný a citlivý kluk. Co nezkazí žádnou srandu. Rád jezdím na kole a koloběžce. Rád chodím do přírody, ke které mám velmi blízký vztah, rád cestuji po památkách - hrady, zámky, zříceniny atd. Velice rád chodím do kina a divadla. Pracují jako obchodní zástupce. Chci vážný láskyplný vztah. Scházím se jen v městech Poděbrady a Nymburk.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Havlíčkův Brod
Kdyby náááááhodou :) sem nakoukla žena co by se chtěla seznámit , popřípadě potom žít v domku - bytě s jedním osamoceným chlapíkem :) ? tak prosím o zprávu zde .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Brno
Ahoj slečny. Rád si hraji na schovku, tahám kočky za ocaś a hledám tady milou dívku a… Taky už vám lezou krkem podobně nudné a pitomé zprávy, které tady posílá většina „chlapů“? Odmítám plýtvat můj i váš čas podobnými hovadinami, proto jen řeknu, že se jmenuji Martin, 25 let, 180 cm, štíhlá až sportovní postava. Hledám ženu připravenou na prvotřídní zacházení, takže pokud hledáte vymaštěného blba anebo lidskou hračku, hledejte jinde, protože slušný přístup nejen nabízím, nýbrž také očekávám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Znojmo
Hledám milou slečnu, která ví co chce...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Plzeň
Ahoj.Rád se seznámím s ženou která bude mou přítelkyní a kamarádkou.Rád cestuji,zajdu na kávu sklenku vína,do kina i divadla.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Kolín
Šedesátiletej, fousatej nekuřák, hledá štíhlou, simpatickou přítelkyni na občasné výlety s pobytem, občasné projížďky na kole, návštěvy koncertů s rockovou muzikou(není podmínkou) a pro společné trávení volných chvil. Petr
DETAIL / ODPOVĚDĚT

Feedo.cz: TOP ZBOŽÍ pro vaše dítě