Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  54 let | Praha
Hledám vážné seznámení:štíhlou,černodlouhovlasou nekuřačku,pro lásku,pohodu,vztah,s cílem soužití,ale nemám lyže,kolo,hokejku,skafandr,permanentku do divadla,letenky na Kanáry,tenisovou raketu,lano na bungee jumping,brusle.To je ale kalamita..Jsem jen hodný,věrný,štíhlý,nekuřák,vdovec,tak nevím, jestli v té burze zájmů žen jsem použitelný,když místo olympiády,hledám zde naivně lásku,vztah a soužití a ne požadovanou roli olympionika,sponzora,baviče pro volný čas.Tak nic, vyjímka tu není?Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Pardubice
Jsem štíhlý (181cm/84kg), sportovně založený, sympatický, spolehlivý, inteligentní, zodpovědný a samostatný mladý muž, nekuřák, finančně zabezpečený, bez závazků z minulosti. Za účelem vážného vztahu s výhledem na rodinu a společnou budoucnost bych se rád seznámil se štíhlou, sympatickou, spolehlivou a inteligentní slečnou z Pardubic nebo blízkého okolí, do 33 let věku a bez závazků z minulosti. Chci jen to, co jsem sám schopen nabídnout... ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Ostrava
Pokud jsi dospělý chlap, vyznávající tradiční hodnoty a rozlišuješ mužskou a ženskou roli ve vztahu, nemáš děti nebo jsou již dospělé, a hledáš ženu, protože víš jak je všechno lepší, když máš doma někoho za kým se rád vracíš, ozvi se :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Rád bych už konečně našel sympatickou rošťandu z Prahy a blízkého okolí která nemá stejně jako já s kým trávit svůj volný čas. Rekreačně sportuji (brusle, kolo, fyzio cvičení) a rád se občas svezu na motorce, ale je mi jasné že každého baví něco jineho, tak se ozvi a něco vymyslíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Opava
Někdo na seznámení Opava a okolí .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Dvůr Králové n. L.
Krásný den hledám ženu stejného smýšlení pro vážný vztah - takovou se kterou by bylo radost něco podniknout (v zimě třeba na lyže nebo sáňky, v létě turistika, na kola, zajet k moři nebo vyjít na výlet....).Takovou která chce pohodovou rodinu Napíšeš mi? Jarda
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Ahoj. Chtěl bych zde najít trpělivou, hodnou, milující a věrnou ženu. Takovou, která má vštípené důležité morální hodnoty, ví, co chce a ráda by se již usadila. Měla bys mít ráda přírodu, procházky, zvířátka. Sport by ti neměl být cizí. Hledám někoho, kdo nebude hledat výmluvy a najde si čas na to, co je pro něj důležité. Ačkoliv je to skoro nemožné, budu doufat a čekat na smysluplnou odpověď. Prosím, jen vážně. Hezký den všem a hodně štěstí při hledání ..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Opava
Hledám inteligentního, vzdělaného, pohledného a zajištěného muže bez jakýchkoliv závazků. Co požaduji, nabízím. Notoričtí odepisovači, nepište!NEZÁJEM!
DETAIL / ODPOVĚDĚT