Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  23 let | České Budějovice
Zdravím všechny, hledám tu fajn slecnu,ženu co to má ráda :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Brno
Hledá se na těchto stránkách bezva a pohodový singl muže s vyřešenou minulostí, co by rád zažil relax a pohodu ve dvou ve volných dnech. Jsi-li někde na těchto stránkách tak se ozvi ženě 45/180 nezadané kyprých tvarů co má ráda život a ráda by poznala muže s kterým nebude žádný den nevšední se vším všudy. Relax, sport, výlety a vše co k tomu patří. Hledá se muž urostlý, vysoký zralého věku s patřičnou inteligencí a chutí do života se v realitě potkat. Jsi-li někde, tak si Tvé řádky ráda přečtu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Ostrava
Ahoj, Tu však jsem náhle viděl, že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne, zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí, je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco, co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Pardubice
Ahoj ?? jsem už celkem dlouho sám a rád bych poznal normální slečnu co si o sobě nemyslí ze je víc než ostatní. Jsem normální kluk z vesnice zadnej pitomec. Mam spoustu zálib ale sdílet je sám se sebou není to pravé ořechové. Pokud jsem tě alespoň trochu zaujal tak dej vědět a ja se určitě ozvu zpátky ?? Jsem kousek od Pardubic.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Frýdek-Místek
SŠ TECHNICKÝ TYP,SPORTOVNÍ,MILUJÍCÍ SVOJI PRÁCI A PRÁCI NA ZAHRÁDCE,HLEDÁM PARTNERA, S KTERÝM BY SE NEBÁLA ZESTÁRNOUT!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Jihlava
Rada. Bych. Poznala. Nekoho. Si. Tady. Pro. Mne. Ja. Pro. Tebe. Ozvi. Se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Praha
Rád se seznámím s příjemnou mladší ženou která má také zájem o navázání nového partnerského vztahu. Pokusíme se o to spolu? Jsem pohodový muž s vyřešenou minulostí. Navrhuji napoprvé nejprve třeba i jen krátké osobní setkání které jistě napoví o možnosti našich případných vzájemných sympatií. Ozveš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Hodonín
Hledám muže, nejdřív kamarád, později partner.
DETAIL / ODPOVĚDĚT