Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  53 let | Liberec
Víkend začína, prázdniny skoro končí a stále se mijime. Zastav se a pojď na kus řeči s 53, která uz vi, co nechce. Jako zadané a kuřáky treba.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Frýdek-Místek
Stručně a jasně.vazne seznámení.sympaticka upřímná do 42 let z F-M.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Litoměřice
Jiskření i přátelství, těšit se na sebe, rozumět si, smát se spolu, společné zážitky, být si oporou, důvěra, vzájemná inspirace.....Ale zároveň by každý měl mít svůj prostor..... Mám radost z dětí, z přátel, z práce, z koníčků, ale přítel mi chybí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Brno
Ahoj, je tu někdo, kdo i v dnešní době je věrný, chytrý, spolehlivý, slušný, nepohlcen virtualitou, zkrátka zda je tu někdo, pro koho je důležité mít celoživotního partnera jemuž může věřit? Možná jsem pro někoho divná, ale hledám zážitek na celý život, ne na jednu noc. Předchozí inzerát jsem musela smazat, odpovědi jsem nečekala a tak trochu podcenila pročítání, proto prosím o trpělivost, nejsem tu denně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Ženatý cizinec 38 v Praze hledá tlustou ženu jako milenku. (Dávám přednost baculatému nebo tlustému, váhy = 80 až 120 kg, velikost prsou = 4 - 8. věk = 18-28) pro občasné diskrétní setkání. Asi jednou nebo dvakrát měsíčně. Nastavíme datum a místo rezervace v hotelu nebo apartmánu. Nehledám vztah nebo drama. Samozřejmě, pokud jsi hezká a sympatická dívka, můžeme začít s datem nebo zakončit s nápoji někde. POZOR: Povinné mluvit anglicky plyne a znovu, žádný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Vidím že jsi taky dospěla k názoru, že by nebylo od věci prodiskutovat politicko klimaticko ekonomickou situaci v evropě:-) Nemůžu o sobě jen tak napsat jak moc jsem úžasnej originální a geniální, to by jednak neladilo s mou vrozenou skromností a navíc by mě hned každá chtěla, což je samozřejmě jev velmi nežádoucí........ Pokud ovšem.... to snad radši proberem osobně, nemyslíš?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Pardubice
Přitažlivý sympaťák hledá přitažlivou sympaťačku zezačátku jen na nezávazné flirtování a časem podle sympatií klidně i na vážný vztah :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Hodonín
Rozvedená 39 letá žena s dvěma kluky a vyřešenou minulostí hledá přítele
DETAIL / ODPOVĚDĚT