Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  29 let | Pardubice
Zdravím všechny nezadané slečny, je mi 28 let a hledám k sobě milou, usměvavou, vtipnou, upřímnou slečnu...já pracovitý, spolehlivý, upřímný, věrný a milující. Rád chodím do kina, na procházky, do přírody, na houby, výstavy, apod. Nejsem ten typ co vymetá diskotéky, zábavy apod. Rád bych se usadil právě s tebou, plánoval společnou budoucnost a trochu i cestovat. Budeme na vše dva. Stále tě hledám, tak snad tě už najdu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Ostrava
Třeba jsi to Ty,jak brouzdáš mým profilem a inzercí,koho hledám do společného tandemu života.Jsi očekávána k průchodu všemi branami etap seznámení a jsem otevřen pro dohledání osobních sympatií a shod postojů v stylu života jako příležitosti právě s Tebou k vzniku pevného vztahu.Mám pohled na svět,jak ho vidím léčitelsky.Rád a ochotně investuji čas do řady osobních setkání (očekávám totéž i od Tebe).Nekladu si překombinované podmínky na Tvé zaměření.Jen očekávám Tvou ochotu k hovorům a setkání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Ostrava
Parťačka na cesty za dobrodružstvím? Právě jsem se vrátil z půlroční cesty po Asii. Jsem fotograf, cestovatel a dobrodruh, vegetarián a abstinent, a už dlouho hledám milou, pohodovou a nekonzumně smýšlející holku tak do 30ti (nebo kolem 30ti), pro život i na cesty, kde cesta není uspěchaná dovolená, ale součást života. Od října budu vydělávat na dalsi vypravy v UK. Přidáš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Ústí nad Orlicí
Ahoj,možná tu seš... ty, štíhlý, veselý, pohodový, nekuřák... co miluje sluníčko, přírodu, pohyb, rock hudbu... je přece příjemné když máš koho vzít za tlapku a být veselý
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
...haloooooooo , ...najde se tady nejaka hezká , milá , uprimná žena , divka co ji take nebavi kdyz se nema s kym delit o to hezké i špatné co zivot nabizi a dává ? Jestli ano , ( jsi li odkud koli ) tak se mi zkus ozvat abychom zjistili jestli by nas bavil spolecný život a nebo alespon prátelství , deti mi nevadí , ba naopak ( jsou li .. ) , stridave ziji v Londyne a v Praze . budu se tesit Márthy ..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Ostrava
Přála bych si potkat ženu, se kterou budeme mít společné zájmy, celkový soulad. Ženu, která má sny, cíle a ráda by se posouvala dál.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Olomouc
Rád pozvu sympatickou holku do kina nebo jen na kávu, chceš mít někoho kdo tě má rád.. tak to jsme dva, jsem pozitivní VŠ, příjemného vzhledu vyšší sport.postavy podnikatel co má dobrou práce, rád zábavu, výlety i má čas na rodinu.. napiš a přeskočí jiskra..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Jindřichův Hradec
Každý máme představu o ideálním partnerovi, za mě si myslím, že ideál "není", každý máme své chyby... já bych chtěl mít vedle sebe přirozeně inteligentní nekuřačku, sympaťačku co nemyslí jen na sebe... dokáže komunikovat, řešit problémy a neutíkat před nimi... rekreačně sportovně založenou... ženu co má ráda přírodu, společnost a chtěla by mít možná ještě rodinu, věrnost, upřímnost a vzájemné sympatie jsou pro mě ve vztahu nepostradatelné. Na odpovědi bez fotky nereaguji, děkuji za pochopení.
DETAIL / ODPOVĚDĚT