Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Praha
Rád vařím, čtu, procházím se, starám se o barák a zahradu, dokážu se postarat o sebe sám, ale něco mi chybí. Dokážu udělat na baráku prakticky vše od elektriky po vodu, ale nedokážu sem vdechnout takové to kouzlo domova což dokáže jen milovaná žena. Proto hledám tu pravou která bude chtít rodinu, dokáže být věrná, má srovnané priority, je elegantní a krásná, raději bude se mnou stulená před krbem, než aby chodila každý týden do klubu a budeme si navzájem oporou v dobrém i zlém.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Brno
Ahoj, rád bych poznal hodnou, milou a sympatickou ženu na vážný vztah. Mně je 30 let, pracuji jako mistr výroby a mám mnoho rozličných zájmů- turistika, společenské hry, kino, divadlo, posezení s přáteli, vaření, kutilství nebo jen tak lenošení v pelechu.Troufám si říct, že jsem sympatický pohodář, co dokáže brát věci s nadhledem a dokáže si přítelkyně vážit. Hledám milou a pohodovou ženu, jak do pohody, tak i nepohody. Určitě se ozvi, kdo ví, třeba jsi to právě Ty :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Roudnice nad Labem
Ahoj všem, kteří se chtějí seznámit. A komu nevadí, že bydlím na vesnici, ačkoli jsem téměř denně pracovně v Praze, nekouřím, nepiju, do hospody nechodím (asi proto nějak není moc příležtiost se seznámit) a má dost odvahy napsat, budu rád. Ps. foto pošlu výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Kutná Hora
Ahoj rád bych poznal usměvavou ženu. Já vždy mluvím slušně, pravidelně plavu, procházím se, umím i dobře uvařit, doma nechci ani kočku ani psa. Jestli cítíš že život se mnou mohl být lepší tak dej vědět. Petr
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Semily
Ahoj, pohodová žena kolem 30, která zaplní prázdno v mém životě a v novém domě, který se dokončuje a chtěla by mít rodinu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | České Budějovice
Ahoj. Jsem maminka dvou malých rošťáků ale taky žena. Ráda bych našla kousek svého štěstí a chtěla začít zase žít s někým kdo by stál o mne ale i o nás.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Jičín
Ahoj chtěla bych poznat fajn chlapa
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Zábřeh na Moravě
ZDRAVÍM VŠECHNY JSEM RÁD,ŽE TU STÁLE JSTE A ŽE NESKONČÍM BEZDĚTNÝ SÁM JSEM SICE ZRANĚN A DO TED TRUCHLÍM V PRÁCI JSEM SE VYNASNAŽIL ABYCH ZABEZPEČIL SVOJI BUDOUCÍ RODINU A MÁ NASTÁVAJÍCÍ MĚ PODVEDLA S PODNIKATELEM JINOU FINANČNÍ KATEGORIÍ. JSEM NEKUŘÁK,PIJI POUZE VYJÍMEČNĚ,DĚTÍ SE NIKDY NEVZDÁM SKORO 25/72/173 NAPŘED SE VŠAK MUSÍME LÉPE POZNAT ŽIJI V BYTĚ BOHUŽEL 3 MĚSÍCE SÁM A RÁD BYCH ŽIL ŠTASTNĚ PŘÁL BYCH SI BÝT OTCEM DĚLAT NĚKOMU SVINSTVA SI SNAD NIKDO NEZASLOUŽÍ
DETAIL / ODPOVĚDĚT