Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Ostrava
Hledám pěknou, štíhlou, sportovně založenou mladou ženu, která zatím nemá děti, není promiskuitní a má při tom velmi kladný vztah k milování. Já sportovně založený, schopný, zajištěný muž mladého vzhledu, hledající ženu pro hezký, trvalý a plnohodnotný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Brno
Hledám ženu k vážnému vztahu ktere by nevadilo že jezdím s kamionem. Ženu co ma ráda procházky výlety kolo lyže sex a plno dalších věcí. Jsem štíhlé postavy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | České Budějovice
SŠ 53/164/55 kg z ČB hledá štíhlého VŠ, SŠ pro dny všední i nevšední, do pohody i nepohody. Muže s velkým M, inteligentního, slušného, spolehlivého, se smyslem pro humor. Je tu nějaký?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Kutná Hora
Ahoj, mladý ambiciozní muž hledá spřízněnou duši na společné chvíle v životě. Jsem pracovitý mladý muž (24) . Jsem romantik a mám slušné vychování. Mám vlastní auto a v blízké době si zařizuji vlastní bydlení. Pokud jsem tě zaujal, neváhej napsat. Krásný večer
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | České Budějovice
Fajn slečna na seznámení ? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Jihlava
Rád bych poznal menší, štíhlou ženu. Ale podmínka to není. Chtěl bych se scházet, jezdit na výlety, do přírody, po památkách. A občas si dát dobré víno. Jsem VŠ, podnikám, mám dost volného času, snad štíhlý, bývalý sportovec, ale nyní už méně.Jezdím hodně na kolo, na hory. Dost cestuji a nemám s kým. Vysočina a kousek okolo. Rád přijedu, umím řídit. Děkuji
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
S Prahou to není tak žhavé..student a tulák (váhy-myšovatá myš)s dobrodružnou svobodomyslnou povahou, který se doma nezouvá a neuklízí, se smyslem pro vše špatné i veselé, ale někdy i s šílenými nečekanými nápady, většinou nezdravící z nedostatku slušného vychování a úplně chudý a nemajetný, jinak vizáže dané přírodou a životem;-), by už také možná mohl mít někoho vedle sebe i když si zrovna na samotu nestěžuje, ale.. Zn:...a je mi 1,7krát tolik, ale cítím se na to napsané;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Liberec
Jsi někde má vyvolená,dokážeš být upřímná?Chci se s tebou bavit hezkya chodit také na procházky.S tebou život milovata své srdce ti chci darovat.Láska je štěstí. Kdo dokáže milovat, je šťastný.
DETAIL / ODPOVĚDĚT