Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Plzeň
Sympaťanda se zájmem o přírodu, sport, hudbu, literaturu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Písek
Ahoj nechá se tu vubec seznamit??? Je tu žena co napíše a stojí o seznámení???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Zlín
Rád pozvu sympatickou ženu do kina nebo jen na kávu, chceš žít s někým kdo tě má rád, mít pěknou rodinu a mít se na koho spolehnout, tak to jsme dva, jsem pozitivní VŠ, příjemného vzhledu vyšší sport.postavy podnikatel co má dobrou práce i má čas na rodinu.. napiš a třeba přeskočí jiskra..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Tábor
Pokud víš, čeho chceš ještě v životě dosáhnout, hledáš parťačku pro život a rád bys žil na venkově, napiš. Nezáleží na počasí, ani na postavě, ale jen na tobě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Brno
Ahoj. Hledám věrného a milujícího parťáka pro cestu životem. Kterému by nevadilo, že by nás za pár měsíců bylo o jednoho človíčka navíc. Anebo šel by alespoň někdo v týdnu do kina? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Nehezký muž hledá nehezkou ženu. Krása je v očích toho, kdo se dívá...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Uherské Hradiště
Jsem úžasný a sám, tak rychle napiš, než se to provalí. Mám nohu číslo 9. auto po STK, chrup po GO ( šestka vlevo dole-můstek ). Čtu- Kundera, Klíma, Kafka, Dostojevskij, Balzac, Viewegh, Seifert, Bulgakov, filozofie, psychologie, Reflex atd. atd. Kolo, turistika, hory, doly, voda, výlety, moře, dovolené, akademickofilozofické debaty. 178/75/46 let. Automechanik. Středně hezký, středně inteligentní, vysoce vtipný.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Havířov
Nemám nic a přitom mám všechno, nemám na kontě miliony, ale stejne si vystačím, nemám BMW, ale přesto mám čím jezdit, jediné co nemám je druhá polovička, která mně bude brát takového jaký jsem, udílet se mnou radosti i strasti všedních i nevšedních dni, která bude chtít budovat teplo domova, vždy jsem si přál velkou rodinu, ale nebylo mi dopřáno, najdu takovou, která to cítí stejně jako já? Nechci namyšlenou zlatokopku, ale normální přirozenou holku, pokud jsi dočetla až sem, neboj se ozvat
DETAIL / ODPOVĚDĚT