Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  48 let | Velká Británie
Hledám seznámení s mužem.Jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Plzeň
Nebudu zde psát nic o sobě, protože to jsou pouhá slova, která sama o sobě nic neznamenají. Vím, že nabízím mnoho věcí, které jsou potřeba pro hezký a plnohodnotný vztah, kde jsou oba rovnocennými partnery pro vše dobré i to horší :-) Užívám si život...se všemi emocemi a s chutí žít naplno...a proto chci toto vše prožívat právě s tebou :-) Být ti oporou a dát ti to, co ti schází...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Někdo zásadní mi v životě chybí, a proto že nemám moc příležitostí k seznámení, rozhodl jsem se využít tuto cestu. Rád bych našel slečnu, co se chová a vypadá jako slečna a které také chybí objetí a vědomí, že k někomu patří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Uherské Hradiště
Ahoj hledám ženu na vážný vztah nebo i na....................?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Vysoký sympatický muž by rád poznal slečnu, která by mu hned padla do oka a když budeš chtít, klidně si mě zabal a uvaž mašli. Budu tvůj Vánoční dárek, kzerý nebudeš chtít už vrátit. Foto zašlu až po nějaké konverzaci.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Pardubice
Má vůbec smysl se snažit hledat partnerku přes seznamku? S většinou si není ani o čem psát a když se náhodou někdo objeví, tak po nějaké době zjistí, že vlastně ještě nemá vyřešený předchozí vztah, má hodně práce nebo chce jenom zabít čas dopisováním. Ani nemusí jít o to se pokoušet najít někoho přes internet, protože to je všude stejné. To nemluvím o tom, že je moderní před komplikacemi utéct, než je začít řešit. Taky Tě to štve? Máš vyšší nároky, než je dnešní "standart"?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Praha
Hledám štíhlou dlouhovlásku, která by chtěla založit rodinu..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Hradec Králové
Rád bych poznal přítelkyni,kamarádku.Ženu která by si ráda popovídala zašla na kávu,vínko,kino,sport nebo vyrazila na výlet nejlepší o víkendu.Jsem svobodný, bezdětný ale už dlouho nezadaný.Rád bych to změnil.Nechci dlouhé psaní po netu ale opravdové seznámení.
DETAIL / ODPOVĚDĚT