Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  50 let | Vsetín
někteří lidi tu píšou ,,sem jaká sem a nechci se změnit..,, .apod... Myslím, že když člověk potká toho pravého , tak ho miluje a dokáže kvůli němu hodně změnit -třeba proto, že chce potěšit svého milého...a věřím, že to tak má být -aby se oba milovali , odpouštěli si a třeba potěšili toho druhého , když ví co má rád....tudíž vztah není o tom, že já se měnit nebudu a tečka ,ale o tom, že až tě potkám ,snesu ti modré z nebe, a udělám co ti na očích vidím....jasně , že to musí být oboustranné:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Hledám pinceznu, klidně bez zámku, hledám tu, co hledá slunce, ale vdrží i přeháňku. Hledám tu, co směje se přes den i ze spánku, hledám tu, co má ráda barvu červánků. Hledám tu, jíž dým netvoří na vzezření kaňku, hledám tu, co v dobrém raduje se třebas z jarního vánku a hledám tu, co v ve zlém uvítá pohlazení a slova, že všechno bude vpořádku. Hledám, tak zkouším i tuto seznamku. Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Humpolec
smutný taťulda hledá .......najdu osudovou lásku
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Hledám fajn dívku použitelnou do života ;-) Na všem ostatním se dá dohodnout... PS: A můžeš být i trochu hezká ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Ostrava
Přála bych si potkat ženu, se kterou budeme mít společné zájmy, celkový soulad. Ženu, která má sny, cíle a ráda by se posouvala dál.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  66 let | Zlín
Hledám jen vážné seznámení s mužem (59-69 let), který neupřednostňuje jen sex, ale váží si a uznává co je k životu potřeba Hledám lásku s kterou bych zestárla. Jsem v ID po úraze - nekulhám. Auto vítáno, není podm.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Jindřichův Hradec
Mluvit spolu jako nejlepší přátelé, blbnout jako malý děti, milovat se jako milenci, držet spolu jako manželé a chránit se jako sourozenci. Taky chceš ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Kroměříž
Jestli tohle je cesta, jak najít kamaráda, přítele, partnera, tak proč si jí nevydat. Uvidíme. Třeba na konci najdeme to, co hledáme celý náš život. A přijde začátek něčeho nového, krásného, veselého. Za zkoušku nic ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT