Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  58 let | České Budějovice
Je zde prima muž, který také hledá protějšek?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Třebíč
Zdenek,rozvedeny52let hleda partnerku k vaznemu seznameni,najdu???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Hledám slečnu / ženu co ji chybí láska, objetí, něžná slůvka a prostě pocit, že někdo na Tebe někde čeká, že se máš za kým vracet, když jedeš z práce, že víš, že nejsi sama. Měla by si milovat život, umět se smát a brát život pozitivně. Bylo by super kdyby jsi měla ráda, ale není podmínkou, tuning a tedy i ježdění na srazy. Rád výletím, takže by ti neměly být cizí ani procházky. Vidíš se v tom? :) Tak napiš ;-) Budu vděčný za foto abych věděl s jakým něžným stvořením si to píšu. Odepíši všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Brno
Rád se seznámím na vážný vztah se ženou, kolem 55 až 60 roky, která nekouří a je rekreačně sportovně i kulturně zaměřená. Například turistika, kolo, jít si zatancovat, nebo divadlo. Nejlépe z Brna a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Praha
Štíhlá blondýna,SŠ,veselé povahy se zájmem o cestování,divadlo.kino,tanec.sport,se ráda seznámí se sympatickým mužem
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Brno
Hledám štíhlého, nevousatého a nejlépe ne moc chlupatého pasivního, příp.versatil, sympaťáka do cca 40 let (podle sympatií) zatím k trvalejšímu mileneckému vztahu. Časem bych rád i víc, ale není to podmínkou, můžeme být pouze milenci. Jsem mazlík a mazlíka hledám :o) Pište, prosím, jen ti, co to mají ujasněné, myslí to vážně a ne kecálci nebo ti, co to jen zkoušejí. Na jednorázovky nereaguji. Starší, obézní, TV a co požadují peníze nepište!!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Ostrava
Parťačka na cesty za dobrodružstvím? Právě jsem se vrátil z půlroční cesty po Asii. Jsem fotograf, cestovatel a dobrodruh, vegetarián a abstinent, a už dlouho hledám milou, pohodovou a nekonzumně smýšlející holku tak do 30ti (nebo kolem 30ti), pro život i na cesty, kde cesta není uspěchaná dovolená, ale součást života. Od října budu vydělávat na dalsi vypravy v UK. Přidáš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Znojmo
Temperamentní muz pro me s fotkou !
DETAIL / ODPOVĚDĚT