Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  24 let | Brno
Ahoj, chci poznat usměvavou a optimistickou ženu kolem 25 let za účelem pravidelné komunikace přes internet, jelikož jsem velmi stydlivý. Mám modré oči, dlouhé vlasy a štíhlou postavu. Nekouřím cigarety, nepiju alkohol ani kávu a to stejné očekávám od tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Plzeň
Pokud máš podobně jako já ráda procházky v přírodě, třeba i s pejsky, zajdeme popovídat u kávy a projít se - jestli si padneme do oka a porozumíme?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Praha
Hledám..komunikativního, inteligentního, vtipného muže, který má rád život. Žádného vyznavače gaučingu..:-)..a kdo hledá? Štíhlá, vysoká, dlouhovlasá, tmavovlasá, ráda si o sobě myslící, že je chytrá, vtipná..s rozhledem i nadhledem, milující hory. Těším se..až Tě poznám :-)..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Kadaň
Hledám ženu,ne bouranu,ne lakovanu, najetých max.36 let, možná z přívěsem;-) hlavně bez majtela přívěsy;-) ale hotovej aj naodcizeni;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Je tu krásná dívka, žena, kterou zajímá lucidní snění, čistit mysl, tvořit, zpívat, užívat si tělo, hrát si, válet se v trávě, překonávat strach, les, zdravé jídlo, bláznovství, ticho, přítomnost. Třeba maluješ a jde ti design? Hledám parťáka. Trochu. A hledám sebe. Hodně. A daří se. Yes.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Frýdek-Místek
Stále hledám 5v1...Ty taky?Nejsem Angelina Jolii a nehledám Breda Pitta...mám 12-letého syna a hledám muže od 39-49let..aby byl trochu Dítě-hravý,veselý...trochu Bratr-kamarádský,upřímný,lehce sportující...trochu Muž-ví co chce,miluje...trochu Otec-pracovitý,zodpovědný,autorita...trochu Děda-poradí,pomůže..Jestli hledáš ženu hravou,veselou,kamarádskou,upřímnou,lehce sportující,ví co chce,umí milovat,pracující,zodpovědnou co poradí i pomůže...pošli foto a uvidíme třeba se i potkáme..Krásný den
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Hledám vážný pěkný vztah. Jsem maminka pomalu dospívajících děvčat, bydlíme v domečku za Prahou. Žijeme normální život naplněný starostí a bláznivě obyčejných radostí tak jak to život přináší a neptá se co se hodí. Hledám muže , který hledá naplněný poctivý vztah, je pečující, laskavý a nevadí mu se o svou ženu starat a pomáhat jí.. Hledám hodného vyrovnaného partnera který ví, co je důležité . Nejsem štíhlá . Sportuji - kolo, turistika, voda, jóga. Mám ráda les, kulturu a dobré jídlo.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Semily
V téhle době najít upřímnou,věrnou,chapavou atd... slečnu je těžké Njn když v téhle době se kouká hlavně na vzhled a věkový rozdíl,tak je těžké se seznámit,i když ty lidi nevědí čím si ten člověk prošel No ale jinak jsem Martin a je mi 24 Jsem z Libereckého kraje Tak ve volném čase rad sportuji,procházky atd... Každý at si me pozná sam Co hledám? Upřímnou věrnou slečnu na věku nějak nezáleží a dálka taky nějak ne- jezdí autobusy,vlaky a auta dojet se da kam koliv Každý at me p
DETAIL / ODPOVĚDĚT