Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | České Budějovice
Existuje ještě v současné době lidská bytost, která si uvědomuje, že v partnerském životě vzniká štěstí pouze za předpokladu, kdy jeden je ochoten mít pochopení pro toho druhého, dokáže mu naslouchat, podporovat ho, důvěřovat mu, a tím si ve vztahu prokazovat vzájemnou úctu? Já pevně doufám, že se takové bytosti na našem světě ještě vyskytují... . Nyní už schází jediná podmínka, a tou je, abys mi napsala, neboť bez toho se jinak naše cesty budou stále míjet. Budu se těšit... :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  32 let | Příbram
Jsem přechodně na vozíku,ale nemění to nic na tom,že toužím po upřímném vztahu plném něžností,romantiky a všeho co láska obsahuje. Hledám muže od 30let,vyšího než 172cm a nejlépe s vl. autem,aby za mnou mohl jezdit.Na odpovědi bez fotky nereaguji
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Hledám sympatickou ženu se smyslem pro humor a společný život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Praha
Na vánoce spolu i napořád hledám štíhlou brunetku,hnědoočku, cca typy Adéla Gondíkové,Lucie Bílé apod. 60kg fakt stačí. Štíhlý, nekuřák, pohodový,domáčtější, ne barový,ale párový typ.Hledám,zde asi kuriozně lásku,vážně a pro každý den,je-li to seznamka a ne burza zájmů opuštěných žen.Flirt ani doprovody do divadel,na lýže,na kola,na skoč si do Macochy apod. tu nehledám.To jsou jiné rubriky.Preferuji černo-vlasaté,prsaté. Aha, zde tuplem žádná.Vyjímkooo,pošli fotku a nějaké řádky.Odepíšu.Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Praha
Vdovec s,dětma 50 let hledá...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Kladno
Nezadaný, sympatický pohodář se smyslem pro humor by tu náhodou nebyl?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  18 let | Ostrava
500 znaků je pro někoho jako já strašně málo, takže to zkrátím :D Já, pár kilo navíc - cca 10. Hledám druhou polovičku, klidně jenom kamaráda nebo i vztah - jak se to vyvine. Jsem věrná, milá, je se mnou sranda - alespoň to lidé říkají. Ale špatně zvládám stres a bohužel ho řeším jídlem. Váha se nezvyšuje ale nedaří se mi ji ani moc snížit, takže jestli se najde někdo, komu to nebude vadit a rád mě pozná určitě napište :D A jestli hledáte nějakou kost tak hodně štěstí. Foto zašlu po seznámení.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  68 let | Jihlava
Hledám muže všestranných zájmů, pohodového pro občasné setkávání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery