Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  46 let | Plzeň
Zatím pro mne neznámá, co by chtěla být poznána.Nechce jen pořád mlžit a na kávu by třeba zašla, kino atd. A pak se uvidí co bude dál.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Roudnice nad Labem
Hledám pohodovou holku na procházky v přírodě a občasné lenošení u televize či konzole.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Brno
Je mi 31 a jsem relativně normální chlap, který nepotřebuje služku, ale partnerku. Jsem plně soběstačný a dokážu se o sebe postarat sám, od vaření až po běžné domácí opravy. Nemám dluhy, závazky ani nevyřešenou minulost. Nejsem alkoholik, kuřák, ani gambler. Chci partnerku na příjemné prožití společných chvil a jako psychickou i morální podporu. Pokud jsem tě alespoň trochu zaujal, tak napiš a popovídáme si.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Jindřichův Hradec
Chci se zamilovat...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Jičín
Ahoj, hledám tady milou dušičku, prima ženu ve věku kolem 30 let, které bych mohl být oporou a podporou v životě. Jsem pohodový nekuřák štíhlejší postavy. Rád zajdu do přírody, na výlet, do kina, na koncert, na ples, snažím se prostě žít na plno. Mám rád upřímnost. Tak se ozvi, můžeme si začít třeba psát.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Chrudim
Je tu někde mužský do(ne)pohody, kterému není cizí upřímnost, zodpovědnost a fér jednání? Ozveš se mi?Pard.kraj.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Plzeň
Jsem rozvedený,nekuřák,abstinent hubené postavy a nesmělé povahy.Bohužel mám také hodně nespolečenskou povahu.Hospodám i restauracím se vyhýbám obloukem.Nejraději trávím čas jen s jedním nejbližším člověkem doma,nebo na procházkách a výletech v přírodě.Rád bych nalezl nějakou,skromnou,milou a něžnou duši do 50let,štíhlejší postavy,která má také raději cestování a přírodu,než chození do společnosti.Nehledám sex,ale lásku a porozumnění.Nenabízím bohatství,ale upřímnost a věrnost na celý život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Ostrava
Jsem naprosto skvělý chlap, pracovitý, společenský, komunikativní, věrný, všichni v mém okolí se diví, že jsem aktuálně bez vztahu, tak pokud takového, co by tě miloval z hloubi svého srdce zrovna hledáš (a jsi z Ov, Boh, Hav, F-M, max 31 let, štíhlé, nebo sportovní postavy), tady jsem, foto ti pošlu do mailu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT