Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Jihlava
Ahoj milá neznámá, hledám partnerku, se kterou mohu sdílet společné hodnoty, bavit se, smát, chodit do kina, na kávu, výlety a když to bude klapat, tak pak být spolu v dobrém i zlém. Měla bys být pohodová, inteligentní, romantická, spolehlivá, se smyslem pro humor . Těším se na odpověď
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Karviná
Ahoj,hledám touto cestou fajn ženu do pohody i nepohody,veselou,upřímnou,která by ráda zajela třeba někam na výlet,která je aktivní a nerada se nudí.Jsem upřímný,tolerantní, normální chlap.Rád zajedu na hory,hrad či zámek.Hledám vážný nebo i jen kamarádský vztah na aktivní trávení volného času.Jsem svobodný,bezdětný středoškolák,pracující,zajištěný.Vím,že někde jsi,jen jsme se prostě ještě nepotkali.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Brno
Jsem student Právnické fakulty, ale především jsem otaku a gamer. Zajímám se o historii, architekturu a Japonsko. Hledám lidi se stejnými zálibami. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Nový Jičín
Ahoj, moc nevěřím že Tě zde najdu, ale za pokus to stojí.Jaká by jsi měla být?Uf vlastně ani nevím, asi jako princezna? :-) Ne, asi bych se měl držet více při zemi...no nechám se překvapit.Měli bychom si zkrátka rozumět a asi se navzájem sobě i líbit...přesně nedokážu říct, jaká by jsi přesně měla být, bohužel to není jako si objednat pizzu :-) ale snad hodná, asi i inteligentní trošku, hezká a co bychom si ještě dali?mmm prostě žena ze srdcem na pravém místě :-) a prosím bez chilli..i když..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Jihlava
Najdu tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Praha
Hledám prima blízkého kamaráda z Prahy, nad 50 let, spíše přemýšlivého než vášnivého sportovce, na vše hezké, co život přináší. Setkávání, sdílení, důvěra, loajalita, příp. společné zájmy (cestování, kultua apod.). Hledám partnera, se kterým bychom se obohacovali vzájemnou blízkostí, životními zkušenostmi, vtipem, nadhledem. Jsem nekonfliktní, ale dost samostatná, vážící si všeho, pro co stojí žít.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Brno
Po pár vínech sem hrozně roztomilá a mám výborné nápady..;-) takže zúžím veškeré teoretické požadavky na to co opravdu v praxi funguje..a to je sympatie a chemie...ostatní se dá myslím dost poladit....takže sportující sympaťáky kolem 40 prosim o foto :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Praha
Rád se tu seznámím s nějakou sympatickou mladší ženou. Navrhuji se napoprvé třeba i jen na krátkou chvilku někde setkat, a při posezení někde u dobré kávy si můžeme o sobě navzájem říci více a pokusíme se poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Souhlasíš? Ještě před setkáním můžeme emailem vyměnit fota. Budu se těšit na tvoji odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT