Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  35 let | Děčín
Najdu tady milou a hodnou holčinu, která touží po mimču hezké rodině a muži, který se o ní postará bude si jí vážit a hýčkat. A nejen to ráda by také cestovala, jezdila na výlety podnikala různé akce......vyrazila na chatu...atd. Chtěl bych se o rodinu hezky postarat zajistit pěkné bydlení, dopravu a vše potřebné. Tak, abych pro nás vytvořil pěkný domov. Jinak jsem po nehodě a mám vozík.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Jihlava
Ahoj jsem Petr. Hledam partacku co by chtela vyrazit 23. září na dovolenou na týden do Chorvatska na jachtu. Bližší info po zprávách
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Hradec Králové
Jsem otec dvou děťi a rádi poznáme sympatickou kamarádku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Brno
Vlastními slovy: Co hledám?A koho hledám?Hledám výjmečnou slečnu, ženu.V čem výjmečnou?V tom že neřekne: on je malý pán!Ty jsi nepoužitelný pro život!A jiné takové agresivně diskriminační pomluvy, a neví a nezná!Nemá právo, nikdo nemá právo soudit, aniž by něco věděla!Všechno měříte jako by to bylo, to jediné na čem Vám v životě jenom záleží!Nehledám arogantní, egoistickou, a nepříčetnou slečnu, ženu!Hledám upřímnou existenci, co ze sebe nedělá senzaci a z ostatních lůzu!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Německo
Najde muž z Bavorska tu pravou? Ag.Arendas
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Brno
To jsou pořád jen vztahy, někoho pro život, atd....... Není tu žena, která touží konečně naplnit svůj život mateřstvím? Já 183cm, 83kg, nekuřák, SŠ, hledám sympatickou, inteligentní a i hezkou ženu, která není z až tak velké vzdálenosti od Olomouce a touží po tom samém, jako já. Napiš a další probereme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Litvínov
Hledam starsi
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno
Je mi 38, jsem z Brna a jsem už dlouho ženatý. Vlastně mi vůbec nic neschází... Časem se ale pomalu vytratilo všechno to krásné a zbyl jen každodenní stereotyp. Hledám někoho, kdo je na tom stejně jako já, chtěl by ještě zažít všechno to krásné - to rozechvění, pohledy, polibky, doteky... Vědomí, že existuje někdo, kdo na tebe myslí. Přitom nebořit nic, co se za ten dlouhý čas podařilo vybudovat a nikomu neublížit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT