Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  17 let | Tachov
Ahoj, jsem 17ti letá studentka na oboru informačních technologií v Plzni. Nedávno jsem zjistila že jsem na holky a snažím se najít svou spřízněnou duši o kterou by jsme mohla pečovat a milovat ji. Jak už jsem psala jsem studentka, ale ve volném čase ráda trávím čas s přáteli, sleduji seriály, cestuji a ráda si zajdu i zasportovat nebo jen tak posedět a popovídat si. Jsem absolutní milovník zvířat, teda hlavně psů, takže návštěva útulků je u mě častým programem. Nevadí mi vzdálenost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Hradec Králové
Ahoj, pokud by se chtěla nějaká žena semnou seznámit na psaní, chození ven a pak třeba i něco víc nechť napíše budu rád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Brno
Usměvavý, pohodový, vyrovnaný,by rád našel spolehlivou, sympatickou, komunikativní a citově vyzrálého holku, který touží výhledově po plnohodnotném vztahu, založeném na úctě a důvěře. Pouze o psaní bez reálného setkání nestojím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Tábor
Rád bych našel slečnu, která ví co už chce od života, se kterou bych se mohl smát a sdílet dobré i zlé.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | České Budějovice
Nějaký vážný zájemce pro hodně vysokou partnerku s otevřenou budoucností, pendlující občas mezi Prahou (zaměstn.) a Č. Budějovicemi (trv. bydliště)?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Mělník
Hledam pritelkyni
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Najde se zde rozumná a také i trošku pohledná žena, která nehledá jen povyražení nebo sponzora? Ráda se projde, zajde na výšlap, podívat se na film nebo jen tak pokecat o všem? Kde nepřeskočí jiskra, tam může vzniknout alespoň dobré přátelství. Já jsem obyčejný chlap s názorem. Pracující, nekuřák se zájmem o přírodu, tajemno atd. Více info o mé osobě a názorech v mém profilu nebo dřívějších zápisů v deníčku. Věřím, že se zde najde žena, která uznává i tradiční hodnoty... napíšeš?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Plzeň
Jsem myslím celkem sympatický muž s úsměvem na rtech a přirozenou inteligencí, a rád bych se seznámil s dívkou,ženou hodně-extrémně vysoké postavy. Ideálně jestli je tu dívka-žena,ktertá je tak vysoká,že se kvůli tomu nemůže seznámit
DETAIL / ODPOVĚDĚT