Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  26 let | Praha
Rád bych poznal dívku, které bych říkal, že je nejúžasnější na světě, stál při ní, v noci ji chránil před příšerami a každý den rozesmál :) Jsem kluk s úsměvem, co rád něco podniká, cestuje, miluje přírodu, zvířata, večery v divadle i noci pod širákem, historii, jazyky a mytologii, ale hlavně chvíle ve dvou. A tak bych rád poznal dívku, se kterou bych se smál i moknul v dešti, podnikal, co nás zrovna napadne, a budoucnost tvořil ve dvou a pro dva. A možná mé řádky doputují k těm správným očím :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Plzeň
Ahoj, po velkém zklamání jsem delší dobu sám a rád bych třeba i touhle cestou potkal partnerku do života. Hledám fajn slečnu kolem 30 let, věrnou, pohlednou, inteligentní, s vlastními koníčky a názorem. Nejsem moc virtuální člověk, takže něco velmi málo o mně v profilu, více klidně do vzkazu. Ze stejného důvodu, bych tě po pár vzkazech a případných vzájemných sympatiích, radši vytáhl někam na kafe, nebo do kina, než si sáhodlouze dopisovat :-). ( Plz.,Pj.,Kt.)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Brno
Holka nebo mamina do 38 let normální postavy na seznámení..Já 39,nekuřák
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Praha
Atraktivní žena hledá mladého kluka který je na starší...z Prahy,nezadaného,s větší výbavou/min 18/
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Český Těšín
Ahoj,rád bych poznal ženu sportovního typu k společným sportovním chvílím,hlavně o víkendech,(běh,kolo,turistika,fitnes")a k relaxu.jsi tady?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Hradec Králové
Hledám spřízněnou duši v podobě kamarádky či přítelkyně. Hledám vzájemné porozumění, věrnost. Myslím, že jsem skromný, laskavý člověk, ale poměrně velký introvert. Umím spíše naslouchat, než povídat. Občas zkoumám věci příliš do hloubky, což je asi na škodu. Důležité pro mě jsou společné zájmy, abychom spolu mohli trávit co nejvíce volného času. Jsem spíše rodinný typ, ale mám v sobě i kousek dobrodruha. Pokud jsi podobného ražení a také někoho hledáš, budu rád, když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Brno
Jsem sám (vdovec) a hledám mladší ženu menší postavy k hezkému oboustrannému vztahu. Je mi jedno odkud jsi, vzdálenost není rozhodující.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Opava
Miluji kávu, smích, pohodu, přírodu, dobré víno, milování.... Máš to stejně a chceš cítit podporu, lásku, pochopení, obdiv, úctu, krásné orgasmy a pocit, že život je krásný po boku milované osoby?
DETAIL / ODPOVĚDĚT