Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  31 let | České Budějovice
Ahoj všem, Pokud je tady mezi vámi všemi normální chlap, na kterého je spolehnutí, je s ním legrace a má pro strach uděláno, pak právě TEBE hledám. Odpovím všem pod podmínkou, že budeš mít foto. Já tady fotku mám taky... A ještě maličkost nebo moje ješitnost, výška alespoň 165 cm. To je moje přání, ale splněno být nemusí, to je přeci jasné!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  66 let | Poděbrady
Jsem aktivni vsestranna mladistva ,bylo by fajn jeste potkat prima chlapa ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Ostrava
Ráda poznám může z Vratimova a okolí, který by chtěl trávit společné chvíle při sportu - běhání, brusle, kolo nebo zajít na výlet, procházku a jiné aktivity i s dětmi. Hledám přítele, třeba i tatínka od rodiny, který to nemá doma lehké, a potřebuje si promluvit se spřízněnou duší, gentlemana s dětskými sny. ... Zájemci o sex - nepište.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Olomouc
Ahoj najde se tu přírodní žena,která by nejraději žila někde u lesa?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Ústí nad Orlicí
Hledám zěnu pro sveho syna a maminku pro jeho tři syny, které má ve vlastní péči, nejlépe z okolí, Dolní Dobrouče, či Letohradu,Silnější postava vítána.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Ostrava
Nabízím citové zázemí, porozumění, bezpečí, ochranu...Dále lásku, radost, blízkost, něhu. Jestli jsi životem zmítána, se mnou už nemusíš. Introvertky a zemská znamení (panna, býk, kozoroh) mají u mě přednost. Chápu jak je dnešní doba blbá a nepřeje skutečným hlubokým vztahům. Je těžké věřit a nespálit se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Sice neosobní, ale proč to nezkusit. Měl bych zájem poznat sympatickou, přemýšlivou, rozumnou a aktivně založenou slečnu. Jsem vyšší, štíhlý 30-letý kluk. Rád bych s někým aktivně trávil volný čas, ale stál bych i o vztah, který vydrží a bude mít budoucnost. Popsal bych se jako pracovitý, hodný, premýšlivý a veselý kluk, ale je těžké popisovat sám sebe. Zájem o trochu zdravější životní styl. Často pracovně cestuji a tak mi chybí příležitosti. Snad se najde některá co by o to stála.. foto vyměním
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Brno
Pohodář z Brna a okolí, který už nechce být sám a rád by přivítal jaro ve dvou by mi mohl napsat, pokud by se chtěl seznámit s nekuřačkou 49/180 cm z Brna.
DETAIL / ODPOVĚDĚT