Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  31 let | Jičín
Ahoj, najde se tu muž, který by mohl s čistým svědomím odpovědět ano na všechno, co tu napíšu? Jsem inteligentní, nekuřák. Byl jsem a chci být věrný. Nepotřebuji mít vlastní dítě. (Pokud už ho máš nevadí :) ) Můj věk je cca 28 až 40 let a hledám vážný vztah. Jestli jsi odpověděl ano na vše, tak budu moc ráda, když napíšeš :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  62 let | Ústí nad Labem
Hledám muže,kamaráda,přítele,možná i partnera,který stejně tak jako já miluje HUDBU,a rád jezdí do Prahy na koncerty hard and heavy,světových kapel,také blues-rock,hard-rock,jazz,USA-country moderní,nekomerční hudba......Mám ráda i classic hudbu,ale tu si pustím raději doma na blu ray.NAJDU MILOVNÍKA HUDBY....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  69 let | Mladá Boleslav
Vdova 69/165/65 z Mladé Boleslavi hledá kamaráda, se kterým bych mohla zajít na procházku,do divadla, posedět někam kde hraje hudba a kde se tančí..... V tomto věku není jednoduché se s někým seznámit, tak to zkouším touto formou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Liberec
Ahoj,já 37/180/75 milý,pracovitý a snad i pohledný hledám ženu přiměřeného věku. Najdu ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  99 let | Brno
Hledá se maminka s dětmi, klidně menšími, štíhlejší nebo střední postavy, sportovně založená nekuřačka, s velkým smyslem pro humor a dobrým vztahem k přírodě, která by ráda opět měla šťastnou a úplnou rodinu. Brno a široké okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Třebíč
Ahoj hledám dlouho a zatím nenacházim ,ale nevzdávám se .Jsem od Mor.Budějovic,nekuřačka ,středoškolačka ,empatická .Hledám muže ,feroveho ,slušného ,zatím kamarád a pak vice .Ozvi se .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Brno
Ráda bych poznala pohodového, kultivovaného, spolehlivého a nekomerčního muže bez závazků, který v dnešní době ještě neztratil smysl pro humor, má rád přírodu, výlety, turistiku, památky, historii, rád zajde do ZOO, kina, divadla, na výstavu, zkrátka má rád nové podněty a poznávání nových míst, ale dovede také zvolnit a vnímat nepovrchně krásu kolem sebe i v nás.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Klatovy
Hledám zajímavou ženu . . .
DETAIL / ODPOVĚDĚT