Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  28 let | Praha
Jsem třetím měsícem v Praze a dávám si tak nějak dokupy své hodnoty a minulost, která se se mnou táhne. Každý máme nějakou. Pokud máme časem být spolu, tak jsme pro sebe stvořeni. Neměla jsem lehký život, byl plný překážek a bude těžký o to víc si vážím každého okamžiku. Hledám spřízněnou duši, navzájem se podporovat, budovat. A co je pro mě nejdůležitější? Důvěra, komunikace, naslouchání, pochopení. Hledám vztah, nicméně nechci nic uspěchat a proto je lepší se poznávat a uvidíme. Čas ukáže.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Valašské Meziříčí
Ahoj, jsem obyčejný chlap který hledá někoho na celý život. Mám rád srandu,výlety, jízdu na kole, plavání a fitko (rambo dílnu) :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Praha
Chtěla bych se s někým zasmát, vyjít kopec, zaplavat si v řece, projet se na kole, povídat, poslouchat, objímat, ....všechno, co mám ráda :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Moc bych si přál sportovní ženskou. Žensky jemnou, abych ji miloval, tvrdou a cílevědomou, abych ji obdivoval, ukecanou, ať pořád nemusím povídat já, mladší než já, at se s chlapskou ješitností můžu chlubit jakou mám kočku, živočišnou ať s ní není nuda, prostě holku ze který budu paf a spolu pujdem světem dál.. Ideálně třeba zavodnici (i byvalou), instruktoru ve fitku, trenérku čehokoli, či "jen" éro který jezdí do a z práce na kole.. Já? Můžeš čekat sportovniho cvoka mladšího myšlení, pejskaře.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Jičín
Pohodová a snad i pohledná brunetka, nekuřačka, hledá příjemného přítele pro trávení společných chvil se vším, co k nim patří......................
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Budu hodně odvážný, hledám vážně. Vývojem asi poznáváme, že když se hledá se vším zájmem a vážností, tak to tradičně nevychází. Zkusím napsat své nynější priority. Primárně mi jsou blízké teď doteky, pohledy, intimní chvíle a souhra. Vážný vztah? Ano, samozřejmě. Až mě v důležitých věcech a okamžicích poznáš. Mám svá přání a cíle. Pro tebe povzbuzující bude, že nejsem lehce čitelný muž, tím v ženách probouzím zájem. Jistě mi rozumíš. Jsi-li drobnější štíhlá něžná slečna okolo 30 (-+) odepiš mi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Kladno
Hledám úspěšného a chytrého muže, který má rád pohyb a cestováni.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Praha
Hledám někoho, kdo mě nebude tlačit do manželství a zároveň někoho, s kým bych mohla trávit čas i mimo postel. Jsem vysoká, proto hledám muže statnější postavy. Máš-li doma ženu a děti, neztrácej čas a nepiš. Pouze Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT