Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Jihlava
...nikdy neříkej nikdy...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Brno
Usměvavý, pohodový, vyrovnaný,by rád našel spolehlivou, sympatickou, komunikativní a citově vyzrálého holku, který touží výhledově po plnohodnotném vztahu, založeném na úctě a důvěře. Pouze o psaní bez reálného setkání nestojím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Pardubice
Normální chlap by se rád setkal s normální ženou, která má zájem o přátelství, vážné vztahy nebo více. Zájmy zahrnují přírodu, kulturu a učení o nových věcech, cestování a kvalitě venku
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  67 let | Jindřichův Hradec
Hledám partnerku přiměřeného věku, která se ráda nadchne a plně mě podpoří v realizaci dalších životních projektů, přičemž tím nejdůležitějším je upříjmý vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Brno
Ahoj! Našla jsi, nebo stále hledáš pana dokonalého? :) mám rád svůj život a rád se o něj podělím a poznám Tě ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Ahoj. Tak, co napsat? :-) Opravdu netuším, jsem zde poprvé a naposledy... Mám skvělou práci, byt, auto, báječné kamarády i zážitky z cestování. Chybí mi ale to nejdůležitější - TY! Krásná, přirozená, komunikativní, hodná, usměvavá, veselá, otevřená, sportovně založená a inteligentní žena. Nehledám průměr... A nehodlám Tě živit... ale budu Tě maximálně ve všem podporovat a očekávám totéž. Takže, hledáš inteligentního, atraktivního a aktivního muže na úrovni? Napiš!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | České Budějovice
Přál bych si tu, která nemusí pořád někde lítat ani létat. Sladká voda je také dobrá. Umí z ní leccos uvařit. Elektroniku už vyměnila za pohled do zeleně, a muže chce vedle sebe, protože je to osobnost (oba). Napsal bych hodnou, ale kdo si o sobě nemyslí, že je hodný? Napsal bych štíhlou, ale kde jsou ty hranice? Napsal bych mladou, ale co je věk pro duši? Napsal bych odvážnou, a to se ukáže tím, že odpovíš. Napsal bych poetickou i realistickou, a to se ukáže ... Těším se, že se ukážeš. ČB.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Praha
Někdo normální zde k vážnému seznámení?
DETAIL / ODPOVĚDĚT