Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  36 let | Praha
Rád bych se seznámil s trans-klukem z Prahy a Středočeského kraje, který také hledá kluka na trvalejší přátelství. Něco o mě: Já jsem z Kladna, pracuji v Praze. Nekouřím, do hospody nechodím. Umím vařit. Mám rád posezení v čajovně, chodím do divadla, rád poznávám nové věci. Rád se směji a jsem pro každou legraci. Jsem hodný, věrný, spolehlivý. Nesnáším lež a přetvářku. Honza
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Jihlava
Dobrý večer, hledám laskavého a chytrého muže pro dlouhodobý přátelský vztah. Řekněme vážný (ale zároveň veselý). Ženatí a sexuální loudilové prosím nereagovat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Ostrava
Hledam hezkou laskavou citlivou stihlou zenu,ktera mne vytahne do divadla,prirody,na lyze.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Dělám celý život jako idiot a co z toho mám, akorát, že mě to přestává bavit... Pak taky nevím proč, ale koho mám rád, tak jsem na něj protivný a neocením nic co pro mě udělá, z hezkých věcí se neraduju. Celkově na všechno mám skeptický pohled. Ale naději na lepší zítřek tu snad budu mít pořád..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Brno-venkov
Chtěl bych milovat, chtěl bych být milován. Chtěl bych mít pro koho žít a aby někdo žil jen pro mě. Třeba nechci tak moc.Těžko říct.Nemám zvláštní nároky.Jsem obyčejný muž.A ano,je to tak,věřím na lásku. Nepodceňuji se,ale ani si o sobě nemyslím.Mám co nabídnout.Hledám slečnu-paní upřimnou,milou,která to cítí,tak jako já.Je to krásné,mít na koho myslet celí den.Mít komu nosit kytičky a dělat na něj cukrblíky. Snad mi všichni rozumí?Chodit ven,na procházky,do kina.Objímat se,držet za ruce,líbat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Brno
Po pár vínech sem hrozně roztomilá a mám výborné nápady..;-) takže zúžím veškeré teoretické požadavky na to co opravdu v praxi funguje..a to je sympatie a chemie...ostatní se dá myslím dost poladit....takže sportující sympaťáky kolem 40 prosim o foto :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Plzeň
Za chvilku jsou Vánoce a bylo by fajn je trávit zase v početnější rodině. Ne jen já a syn. Když nám klepneš kapra, dostaneš za to vynikající salát :-))) a možná hubičku k tomu :-)))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Žena vynaloží veškerou svou energii na to, aby divocha zcivilizovala na domácího kutila. Když se jí to povede, zjistí, že divoch byl lepší.. Jsem civilizovaný divoch typu kutila, gentlemana a živočicha. Štíhlá holka do pohody? Nepohodu nechci.. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT