Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Blansko
Snad "ještě zachovalý" čtyřicátník, s dětma ve střídavé péči, hledá ženu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Liberec
V baru mě nepotkáš, na diskotéky nechodím a na ulici mě asi neoslovíš...tak jsem tady, abych tady kvůli tobě nebyla...myslím si, že nechci tak moc - normálního pracujícího chlapa se selským rozumem, co nezkazí žádnou srandu a vždy dodrží slovo :o)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Přerov
...Nejsem úplně příznivcem seznamek..LÉTO JE TAK KRÁSNÉ:),TAK PROČ TO NEZMĚNIT:)V každé ženě se skrývá ANDĚL, PRINCEZNA nebo ĎÁBLÍK. To čím bude, záleží na tom, co si zasloužíme. Je to tak jednoduché. Pokud dáme ženě to ,co nikdy neměla, dostaneme to, co nikomu jinému nedala.:)Jsem normální hodný kluk a hledám normální obyčejnou hodnou ženskou.Je zde spousty spamů,nebo takových, kteří to ostatním kazí,ale i tací co to myslí Vážně.Tak Že hledá se prostě někdo moc fajn:).Najdu?:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Opava
Ahoj :) 21 živnostník co je stále na cestach hledá chápavou ženu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Boskovice
Ahoj rád bych poznal fajn holku která by chtěla hodného a pracovité chlapa.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Zlín
Ahoj...chci jít po nové cestě života a nechci už trávit večery a víkendy sám. Hledám sympatickou, plnošťíhlou (pár kilo navíc nevadí) nekuřačku pro společné chvíle, později možná i vice. Mám rád sport (dnes již pouze rekreačně), cestování, posezení s přáteli, kulturu, divadlo, hudbu, vycházky do přírody, inteligentní humor, ale i romantické posezení ve dvou u domácího krbu. Prostě krásno. Jsme na tom světě jen na návštěvě tak žijme naplno.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Ahoj, hledám pohodovou mladší slečnu. Mám rád filmy, výlety (třeba na hory nebo někam jen tak zajet autem), tanec (umím standard, latinu, salsu), dobré jídlo (pizza atd.) i srandu :) . Napiš, budu se těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Příbram
Ahoj, pro nedostatek příležitostí hledám touto cestou kamaráda, milence, partnera. Inteligetního chlapa s vyřešenou minulostí, který ví, co chce a kam jde. Ráda bych přistoupila do jeho rozjetého vlaku a frčela s ním. Nabízím podporu, sex, pohodu a otevřenost. Jsem soběstačná a bez závazků. Navrhuji si vyměnit pár řádků a pak se potkat. Třeba naše duše splynou:-)) POZOR! Jsem baculka!;-)))
DETAIL / ODPOVĚDĚT