Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  51 let | Kyjov
Jsem 51/175, rozvedená, veselá, mám ráda život, přírodu, zvířata. Jen se mít tak o tu radost s kým podělit. Hledám přítele, pro chvíle volna.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Brno
Rád bych zde našel TEBE!!! Tebe, příjemnou, milou, sympatickou a pohlednou slečnu z Brna ve věku 23-39 let, která touží po lásce stejně jako já, a která by se na někoho chtěla těšit a prožívat vše krásné. Tebe, dívku sportovně a kulturně založenou, která si ráda zajde zaběhat, projede se na kole, zahraje si badminton …ráda půjde na hudební koncert, muzikál, … Tebe, usměvavou optimistku, ve které rád najdu životní štěstí ... Zn. Zamilované společné Vánoce ... :o)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Rád bych poznal spřízněnou duši. Nejlépe takovou, se kterou se dá strávit zbytek života. Jsem přátelský, pozitivně smýšlející a tolerantní typ. Nic moc nemám, čím bych tě oslnil. Mám jen ruce, mozek a chuť do práce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Frýdek-Místek
Ahoj jsi smutna treba i zadana fajn zena ktere to doma chybi stejne jako mi?pisni a budeme se spolu veselit
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Pro začátek stačí pár řádků s fotem od sympatické paní, z Prahy, která ví,že nechce být sama.Možná je dobře, že jsme se zatím nepotkali nebo taky né... Dokud to nezkusíme, tak to nezjistíme..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Zlín
K obyc.zivotu hledam hezkou plnostih.bezdetnou nekuracku.Zkuseny klidny vyboureny rozved.nekur.abst.pohled.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ostrava
Hledám štíhlou, přirozeně inteligentní, normální, pohodovou a komunikativní ženu pro společný život respektrující základní životní atributy. Foto podmínkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Olomouc
Ahoj všetkým odvážnym, kultivovaným a samostatným slečnám/ženám. Hľadám medzi Vami jednu, ktorá má rovnako vysoké nároky na partnera ako aj na seba, a radšej žije sama, než by mala zo svojich nárokov poľavovať. Slečnu,pre ktorú je rovnocenné partnerstvo,vernosť,práca na sebe a vlastné názory samozrejmosťou.Čo hľadám,to ponúkam.Zaujímam sa o všeličo,ale hlavne o samozásobiteľstvo(od pestovania,cez domáce práce,až po politiku) a psychológiu. Život a prekážky beriem s nadhľadom, humorom a úsmevom.
DETAIL / ODPOVĚDĚT