Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  23 let | Zlín
Najde se nějaká milá, hodná a věrná holka, která ví co chce?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Praha
Snad sympatická, nekuřačka, by ráda touto cestou poznala protějšek pro vážný a trvalý vztah, pro vše hezké co život přináší, co nám chybí a po čem toužíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Praha
Muž 49, VŠ, podnikatel v oboru poradenství- mediace, supervize, kaučing atd..., rozvedený 12 let, bez závazků, děti velké - VŠ. Byt v Praze, Dům za Prahou. Po čase práce proti stesku, zřejmě zažívám čas stesku po lásce... Jsi někde? Víš, co je láska? Nehledám kritiku ani výčitky, ale Tebe takovou, jaká chceš mě :). To ti mohu nabídnout i já a vše krásné, co spolu dokážem. Prosím o foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Olomouc
Snažím se brát život s humorem, nadhledem a optimismem a to samé oceňuji i na jiných lidech. Rád se učím nové věci a baví mě být kreativní - ve volném čase se zabývám grafickou, hudební a filmovou tvorbou, občas bojovými uměními, cestováním a jazyky. Nemám rád hádky, omezenost, aroganci a sobectví. Hledám spřízněnou duši, se kterou si budeme rozumět, budeme mít rádi i své rozdíly a budeme si sebe navzájem vážit. Není to moc originální, ale u skutečných citů o to nejde.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
V práci, v baru, před kinem či v práci se neseznámíme, a tak zkouším štěstí tady. Jsem ale skeptický. Seznamku beru jako místo prvního kontaktu a nechtěl bych si jen psát.  Sympatický štíhlý 44/181 VŠ z Prahy zve na kávu, víno či zmrzlinu elegantní dámu s rozhledem, nejlépe z Prahy nebo okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Hlučín
Hodný tichý kluk 33 let sam svobodny žijici v rodinnem domku hleda hodnou holku na cely život.Ps vánoce už spolu ve dvou to by byl nejkrasnejsi darek
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Brno
Jsem životem vycvičená a s malou dcerou (4roky). Přesně vím co chci a to samé nabízím. Jsem zajištěná a nehledám živitele nebo sponzora. Klidně chlapa s dětmi nebo takového co už děti nechce. Hledám chlapa se zájmem o život a kterého baví práce. Taktéž očekávám nějakou úroveň vzdělání a myšlení. Nikoho neurážím, ale vím koho hledám. Nebudeme se toulat po lesích, chodit na koncerty a výstavy, ba ani intenzivně sportovat, ale budeme si žít jak Králové. Ideálně jih Moravy a věk 40-45let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Liberec
Mám domov, ale nemám, kdo by mi v něm plnil šatník a botník, nad čímž bych kroutil hlavou. Mám auto, ale nemám nikoho, kdo by mi kafral do řízení a vykřikoval, že nás zabiju. Mám práci, ale není kdo by mi nadával, že tam jsem podezřele dlouho a podezíral mě, že mám něco s nějakou kolegyní. Jezdívám na dovolenou, ale nikdo mi nestěžuje situaci nad výběrem ubytování, výletu, stravy ... Máš ráda tento druh humoru ? Napiš a uvidíme :-))..
DETAIL / ODPOVĚDĚT