Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  35 let | Ostrava
Zdraví Tě 188cm vysoký sympaťák Roman, sportovní postavy, samostatný a naprosto soběstačný s vlastním vybudovaným zázemím a se slušným životním standardem( mám pěkný byt od fotra, dobrou práci v prestižní společnosti kam mě protlačil fotr a auto, které je psané na fotrovu firmu) a hledám pohodovou holku, která dokáže ocenit samostatného muže pro život. Mé auto to určitě prozradí, nikdy bych nepřijel 15let starým, ojetým Bavorákem nebo Audinou koupenou z autobazaru za 80tis. po 2 - 4 majiteli !
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Havířov
Ahoj, jsem normální kluk. Je mi 22 let a jmenuji se Pavel. Bydlím krátce v Havířově sám a hledám zde kamarádku, při společných sympatiích možná vážný vztah? Mám rád tetování i když momentálně žádné ještě nemám a plavání. Slečna nemusí být žádná modelka. Hledám holku do nepohody a nejlépe co nejvíc upovídanou, jelikož rád poslouchám. Pokud máš zájem se o mě něco dozvědět tak klidně napiš. Nejsem žádný úchyl. Ahojky ˘
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Mám problém se seznámit. Nikdy se mnou nechtěl nikdo udržovat kontakt a z žen, s nimiž jsem se sešel na základě inzerátů, o to také žádná nestála. Důvod mi nikdo není ochoten sdělit, takže ho dosud neznám. Dohaduji se, že asi působím jako divný či nějak méněcenný, ale nevím o tom nic bližšího. Následkem kompenzace samoty jídlem a pivem jsem ztloustl. Hledám ženu, která je obézní a trpí osamělostí podobně jako já. Může mít i nějakou psychickou poruchu. Jen z Prahy, bez závazků, věk cca 40-50+.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Kolín
Na ktere? Jake mas konicky?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Žena vynaloží veškerou svou energii na to, aby divocha zcivilizovala na domácího kutila. Když se jí to povede, zjistí, že divoch byl lepší.. Jsem civilizovaný divoch typu kutila, gentlemana a živočicha. Štíhlá holka do pohody? Nepohodu nechci.. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Ústí nad Labem
Jsem možná navenek úspěšná, a spokojená, ale ve skutečnosti sama...Měl bys být inteligentní sebevědomý muž, pevné objetí, vrba i vypravěč, kamarád i milenec, a přirozená autorita, na vše hezké, co se dá žít. Já bych ráda byla opravdovou vnímavou ženou vedle muže, kterého si můžu vážit a ctít ho, takového, který na mě bude moci být pyšný, a bude se mnou rád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Ústí nad Labem
Hledám parťáka do fitness centra, výlety a procházky - nekuřáka, který má rád zvířata. Více do zpráv.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Jičín
Rada bych se seznamila s muzem 40-50let kteremu nevadi deti je uprimny hodny... Budu se tesit Ingrid
DETAIL / ODPOVĚDĚT