Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Havlíčkův Brod
Svobodný nekuřák se rád seznámí s ženou do 40 let, jedno děcko není překážkou. Když si padnem do oka , něco podniknem :) rád bych tímto našel budoucí rodinu .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Frýdek-Místek
Hledám slečnu bez závazků k vážnému seznámení
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Beroun
Nemám moc příležitostí k seznámení a zkouším tady najít usměvavou ženu, přiměřeného věku a velikosti, která sem zavítala spíše omylem. Netrvám na vzhledu modelky, nehledám vnější krásu ani vnitřní prázdno, důležitější jsou pro mě vzájemné sympatie, rozum v hlavě a srdíčko na správném místě. Vzhled sice není nejdůležitější, úplně bez významu ale také není, takže bych případnou zájemkyni poprosil o foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Praha
Léto17 bylo možností potkávat&poznávat ženský svět-jste neuvěřitelné a nelze vám porozumět :-). Každá jste originál a případný manuál je nám k ničemu ;-). Co vadí jedné, nevadí druhé, co se líbí jedné, nelíbí se druhé a ve finále nevím, co chcete, jak s vámi komunikovat a z toho plyne:seznamky jsou utopie, pokud nepochopíme vzájemnou logiku, která neexistuje :-D. Hura na léto 18 s novými poznatky, které do té doby načerpám,i když kde? Doufám, že nepustím lavinu odpovědí v obráceném gardu :-).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Kroměříž
Je tu tma, a ticho. Ležím tu...bez tebe. Chtěl bych slyšet tvůj hlas. Cítit tvůj horký dech na krku když mi šeptáš do ouška "miluju tě". Chtěl bych znovu cítit těch tísíc motýlků v břiše, když mně líbáš,. Kéž bych mohl pohladit tu tvář,jejíž úsměv mně zahřeje jako slunce v létě. Ležet vedle tebe, když slunce zapadne a tma zakryje naše těla. Dotýkat se tě, lehounce hladit křivky Tvé šíje a usnout ve Tvém náručí.Jsi,nebo to zůstaneš jen mým snem?:
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Prostějov
Rád bych se seznámil se ženou do 40 let z Prostějova a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Ostrava
Hledám přitažlivou ženu štíhlé postavy, sportovně založenou, která zatím nemá děti a je ve věku 25-39let. Jsem svobodný, mladšího vzhledu, inteligentní, komunikativní, nekonfliktní, zajištěný muž podnikatel se zájmem o sport, přírodu, techniku, cestování aj., nemám rád cigarety a nemusím k životu alkohol, rád bych podobně nastavenou ženu. Budu se těšit na odpověď, pokud je možné tady nějakou rozumnou ženu potkat, napíšeme si víc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Olomouc
osud....
DETAIL / ODPOVĚDĚT