Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Třinec
Hledám ženu / partnerku pro naplněný vztah - plný pohody, štěstí, sdílení, objevování, cestování, pochopení, lásky, úcty, pocitu sounáležitosti, optimismu a mnoho dalšího ... Podmínky: nemám ambice ti říkat, jaká bys měla být - každý jsme nějaký a svým způsobem jedinečný. Jediné, co mi u žen vadí, je kouření a vulgarity. Hmm, najdeme se ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Vyškov
65/79, 64r,hledám nekonfliktní vztah ,jsem obyčejný muž ,žádný velký sportovec.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Třebíč
Najdu sympatického, inteligentního, usměvavého kamaráda, který umí tancovat, rád poznává nová místa v naší republice i v zahraničí, je gentleman a nevadí mu vycházky přírodou, zpívání u táboráku, cimbálovka či návštěvy společenských akcí?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Praha
Romantickou, sympatickou ženu ke společnému životu, děti nevadí...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Valašské Meziříčí
Ahoji, nejsem sice dokonalá, ale vím, co od života chci. Pokud to také víš a měl bys zájem se seznámit, tak se ozvi. Nejlépe muži do 40 let. Děkuji :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Nový Jičín
Najde se zde energický muž pro VŠ 163/63, zajímající se o výtvarné umění, rekreační sport /lyže, kolo, turistika/ a cestování? Relax pod pergolou, zahradničení, u vody či v horách. Jsem optimista a beru život s nadhledem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Ostrava
Dnešní doba je hodně uspěchaná. Honíme se za prací, za povinostmi. Večery i dny trávíme u stránek s modrým pruhem. Myšlenky na přátele ukážeme lajknutím nebo komentářem. Co se tak zastavit. Číst knížku, opéct párky u ohně, dát si vínko s přáteli? Lepší je svůj život prožít. A ne jen přežít. Vidíš to stejně? Napiš a múžeme s tím něco udělat, když si sedneme. Jen vážně. Jirka
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Ahoj. Nejsem si jistý, zda se chci hned vrhat do vážného vztahu, ale sám taky nechci být. Jsem 33 letý, pracující kluk, který má rád sport, výlety, kino, procházky, ale někdy i trochu lenivý a prožívající relax v klidu domova třeba u filmu. Chtěl bych k sobě slečnu, která bude milá, přátelská, hodná, tolerantní, podporující a věrná. V dnešní době nejsou tyto vlastnosti samozřejmostí. Pokud nějakou tento text zaujme, budu rád, když se s přiloženým fotem ozve.
DETAIL / ODPOVĚDĚT