Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Kolín
Rád bych touto cestou nalezl dívku, která by dokázala znovu oživit mé životem zkoušené srdce. Neslibuji zázraky, ale krůček po krůčku se snad vše podaří. Proto máš-li odvahu stát se mým blízkým lékařem a ukážeš mi znovu radosti života, budu rád, když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Olomouc
Najde se ještě někdo pro obyčejnou žensku. Je mi 45 výška 162 váha 63
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Uherský Brod
Skvělé vztahy se nestávají náhodou. Chce to čas, trpělivost, a aby oba dva opravdu chtěli být spolu. Ale někdy nás okouzlí člověk, kterému by jsme v prvních pěti vteřinách vůbec nedali šanci. Každý okamžik žití je vzápětí i vzpomínkou, tak proč je neprožívat společně - Hledám někoho, kdo už má také svůj rozchod nebo rozvod sám v sobě, vstřebaný a nechce si tu jen vypisovat a žít virtuální život. Nehledám ideál .. Hledám vážný vztah .. ne přestupní stanici .... Nekuřák 55/170 - UB a okolí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Ahoj. Nějaká na seznámení? Děkuji Filip
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Uherské Hradiště
Ahoj, nenašla by se se ve Zlínském kraji nebo v okolí, pohledná dominantní holka či žena? Na vztah vážný nebo i nezávázné setkávání kde bych tě rozmazloval a pečoval o tebe a tvé tělo? Pokud tě něco takového láká, neboj se napsat a povíme si víc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  74 let | Plzeň
Jsem vdovec a již čtyři roky mne nikdo nevzal za ruku . Je někde žena , která také nechce být sama a ještě si myslí , že je možné vložit svou ruku do jiné ? Na národnosti ani barvě pleti nezáleží jen , když to bude upřímné . Jsem absolutně soběstačný , ale nemám s kým chodit do přírody ( třeba na houby ) a jezdit na výlety (třeba k moři ) .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Rakovník
Láska je nejhlubší oddanost jeden druhému. Ve chvíli kdy první padá, druhý ho chytá. Společně pak oba tvoří pár křídel, která dokážou létat ke hvězdám i výše. Vnímáš to stejně? Chceš letět? Máš ráda Cimrmany? Napiš, zavolej z okna, pošli holuba, vyťukej morseovku, nebo se ohlaš kouřovými signály. Já jsem obyčejně neobyčejnej chlap, který ví co hledá a co od života chce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Brno
Hledám fajn ženu, která mě bude brát takového jaký jsem. Rád jezdím na kole, snb, bruslích, cestuji. Rád bych nějakou stejně zaměřenou a stejně "normální" jako jsem já.
DETAIL / ODPOVĚDĚT