Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Praha
Dlouho jsem myslel jen na ostatní, pomáhal druhým a život mi utíkal. Řekl jsem si, už dost. Mám stabilní práci, vystudované dvě vysoké školy, přátele, ale chybí mi to nejdůležitější. Dívka, se kterou nám bude fajn, založíme rodinu. Bylo mi 40, tak už nechci dlouho čekat, ale jít do toho naplno ?. Možná je tento inzerát obyčejný, nezajímavý, možná ne. Rád bych dívku, co už má také hodnoty ve vztahu a dětech. Rád bych milou, hodnou dívku, co by ráda velkou rodinu. Odpovím všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Čáslav
Ahoj, jestli čteš tento inzerát na seznámení, tak jsem moc rad a budu ještě raději pokud se rozhodneš mi odepsat jsem Michal v celku normální kluk. Jsem manager jedné nevýznamné firmy, hledám tebe významnou partnerku pro život a pro radosti které k životu patří. Hledám vážný vztah, s kterého bude plynout budoucnost ve dvou a naše oboustranná spokojenost. Láska je nejkrásnější dar co druhému můžeš dát.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Plzeň
Ahoj. Hledám štíhlou slečnu, která ocení spolehlivého muže s dobrým srdcem pro život. Mám dostatek zdravého rozumu a nadhledu :). Baví mě výlety do přírody a do lesa, za výhledy, na kole apod. Přidáš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Domažlice
Touha potkávat se a cítit, že nám na sobě záleží. Zažít krásný pocit při netrpělivém kontrolování telefonu, že se vzájemně potřebujeme a je nám spolu fajn. . . :-))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Zlín
Hledám, ale pořád nenacházím...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Kladno
Hledám děvče, se kterou si můžu povídat o všem a budeme trávit volný čas společně (divadlo, kino, čajovna, výlety) a vzájemně se doplňovat. Rodina a přátelství pro mě znamená mnoho. Jsem z vesnice blízko Kladna, jmenuji se Honza. Pracuji v Praze. Nekouřím. Večery netrávím vysedáváním po hospodách, to mi nic neříká. Pracuji v Praze. Umím vařit. Nesnáším přetvářku a lež, už mám něco v životě za sebou. Vím co v životě nechci. Honzík
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Mladá Boleslav
Napsal bych tu o sobě spoustu vět, ale Ty tomu můžeš věřit a také nemusíš, většinou, kdo kouká na seznamku, tak už je životem ponaučený a říká si, že už to, co měl, tak nechce. Štěstí se ale pokoušet musí, samo za někým nepřijde.Pojďme zkusit společné štěstí......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Valašské Meziříčí
Ahoj, najde se šikovný kluk, který bude nad věcmi přemýšlet a vyslechne můj názor, ale nezastaví se ani před praním prádla či vařením ve věku 24-33? Já jsem pohodová a pracující holka. Sice nejsem štíhlé postavy, ale mám ráda sport (kolo, koloběžka, plavání, turistické výlety po horách), také ráda zajdu do kina, prostě nemám ráda stereotyp. Budu se těšit :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT