Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  36 let | Praha
Našla by se tu fajn ženská-parťačka? Petr
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Sokolov
Jmenuji se Honza Je mi 43 let hledám pohodovou ženu která také hledám vážný vztah
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Jihlava
Ahoj všem , zažila jsem pouze samé zklamání ve svém životě a ráda bych už změnu.Sice moc nevěřím , že bych zde nějakou vyhovující dušičku našla ale zkusím to .Proto vyhlašuji výběrové řízení na svého budoucího partnera,kterému jde o vztah a ne o to aby si užil(jak všichni v dnešní době)!Věk : 30-36 let, nejlépe tmavovlasý a střední postavy, okolí Dačice-Telč-Třešť aby nebydlel daleko!Dále aby byl hodný , pracovitý a hlavně věrný s vyřešenou minulostí.Vím chci toho moc ale třeba se někdo najde!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Zlín
Zdravím. Jsem pár dní po oznámení od manželky, že už mě nemá ráda. Tzn, že má někoho jiného. Mám 2 děti, 15 a 10 let. Rád bych se touto formou seznámil s milým protějškem. Potřebuji přijít na jiné myšlenky. Ze začátku bych preferoval dopisování, a později nějaké kafčo, či vínko.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Benešov
Dneska....24,3, do Peček.....na Klakson.Hudba Praha ...Telegraf
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Praha
Vážné seznámení,postupně ke spolužití:štíhlý,pohodový,nekuřák,vdovec,sám,hodný,věrný.Omluva zdejším hledačkám doprovodů do divadel, ani lýže a kolo nemám, cestování tímto vůbec nehledám,tak to asi nejsem v burze zájmů žen vhodný. Mám také zájmy,jiné, ale nefiltruji jimi ženy.Hledám "jen" lásku-dlouhovlásku a poslední vztah do budoucna,letní chataření.Je-li ti doma samotné také smutno a usínáš-li raději a vše děláš ve dvou a nejsi tu roky ani blond a nadváha,pak tvé foto a řádky mi napoví.Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Brno
Hledám někoho kdo jezdí pravidelně za zdravým pohybem na Dolní Moravu... díky za odezvu...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Nehledám vztah - chci jej vytvořit. Nehledám lásku - mám ji v sobě. Nehledám zábavu - dokáži bavit sebe i okolí. Hledám inspiraci, hledám odpovědnost, hledám souznění a sdílení. Mám 187 na výšku, ale i bez toho mám velký rozhled a nadhled. Nechci další děti. Odpověď s fotem - chci ti vidět do očí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT