Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Praha
Mám všechno, jen to jediné mi chybí...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Praha
Mám stabilní práci, jsem ráda mezi lidmi, chodím plavat, na výlety a do fitka. Mám ráda muže, kteří nejsou ze sebe vedle, umí si dělat legraci ze sebe i ze života. Takoví, co to prostě mají v hlavě srovnané, mají své záliby, ale chtějí také trávit společný čas. Já žiji docela fajn život, ale chybí mi partner. Chybí mi povídání, blbnutí, společné zážitky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Uničov
Říká se že život je krásný, když máš pro koho žít a s kým se smát. Možná proto i já zkouším hledat.Jednu obyčejnou, pohodovou prima ženu.Někoho s kým můžeme zajít na kávičku, na malý výlet, někam se podívat, nebo jen tak u filmu si povídat atd.Vždyť to pravé štěstí a druhého důvěra za nic stejně koupit se nedá. Nikdy není pozdě něco nového začít.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Pardubice
Ahoj, jsem sympatický a vcelku pohledný, inteligentní muž. Vzhledem k tomu, že po pár měsících hledání jsem nebyl schopný najít odpovídající ženu, která by stála o vztah, hledám touto cestou alespoň kamarádku, s kterou by jsme se viděli 1-2x týdně, zašli na kávu, výlet, pokec, prožili spolu fajn čas a v případě chuti spolu strávili i noc. Rád bych někoho, s kým by nám takový vztah fungoval déle, kdyby jsme si rozuměli, nebráním se třeba i vztahu. Tvůj věk není podstatný, jen vzájemná sympatie.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Opava
Jsem po rozvodu sama, ale vím, že k životu potřebuji Muže. Vzhledově příjemného,do 56 let, dbajícího o sebe, světa znalého a slušného pro veselý vztah. Vyřešená pěkná minulost. Rekreační sportovec by byl fajn. Je tu takový?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Brno
Vyhlasujem pátranie po sympatickej a inteligentnej slečne, ktorá by bola dôvodom pre zmazanie tohoto profilu (if you know, what I mean). Za týmto inzerátom sa ukrýva 27 ročný športujúci právnik. V prípade záujmu o sebe rád prezradím viac, ak zanecháš správu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Ostrava
Ahoj, chtěla bych najít chápajícího, rozumného partnera (do 37 let), který má rád děti a na nic si nehraje. Kdyby se takový našel, může mi napsat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Praha
Veselá, milá, upřímná, inteligentní, dobře vyhlížející XXL 174/54 mladšího vzhledu hledá partnera pro život. Ne líného, ne nesamostatného, ne ženatého nebo zadaného, ne kuřáka a ne impotenta. Priority: kvalitní charakter, dobrá komunikace, alespoň zbytky pohybového nadání a vynikající ... (kdo neví ať se podívá na Show Jana Krause s Jitkou Čvančarovou).
DETAIL / ODPOVĚDĚT