Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | Praha
Nejsem boreček a ani se tak nechovám. Jsem pohodář se smyslem pro humor a s pozitivním přístupem k životu. V sobě mám vše vyřešené, vím co chci a jdu si za tím, už jsem dospěl :). Užívám si sílu okamžiku kdy jen můžu a raduju se z maličkostí. Mám rád sport, šťastná zvířata, hudbu a výlety se svojí čtyřnohou parťačkou, se kterou se suprově doplňujeme. Zakládám si na upřímnosti a až se znovu zamiluju, bude to pravděpodobně dost jízda:). Tady chci poznat někoho s kým si maximálně sednu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Rakousko
Veterinář z vesničky, nekuřák, trochu flegmatik či pohodář se smyslem pro humor i romantiku, hledá ženu ca od 30 let, která by chtěla začít znovu žít, ženu sice zralou, ale s city a ideály, které bohužel mnozí z nás po dvaceti ztrácíme a nazýváme to, co bude realitou. Rád s dětma a s malým úsměvem. Občas zabrnkat na kytaru, zajít na hory... Je to krásné dokázat spolu u šálku čaje jen tak mlčet a koukat jeden druhému do očí. "Správně vidíme jenom srdcem" Znáš? Hezký den nebo večer a pěkné Vánoce!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Praha
Klidný muž v pohodě.Jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Jsem malej , tlustej , chudej, ošklivej a hloupej viz foto v profilu...... a hledám ženu opačných vlastností kvůli zachování rovnováhy na planetě :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Zlín
Hledám šikovnou slečnu ktera se o mě bude dobře starat jsem z Uherského brodu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Liberec
Pachatel se vrací na místo činu, mi to klucí ňák nedalo. Přeci jen, kdy jindy než v čase vánočním lze oprávněně očekávat zázraky, že? ;-) A ač to možná nevypadá, su i romantik. A zahraju i naifku, když je potřeba :-P Zas tak moc jsem letos nezlobila, tedy si dovolím požádat o jednoho švarného, nezadaného a potentního. Oplývajícího humorem a pozitivním myšlením. V neposlední řadě hlavně shovívavého, bo jinak se mnou riskuje infarkt. Dýchání z úst do úst se nebráním, no to by zřejmě nepomohlo.¦
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Ahoj, najde se tu obyčejná, nenáročná žena do 38let, se vztahem k přírodě, která hledá vážný vztah a při psaní nepoužívá překladač?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | České Budějovice
Hledám kamarádku z Týna nad Vlt. a blízkého okolí na pokec, plesy a procházky. Co bude dál se uvidí. Zn:58/166
DETAIL / ODPOVĚDĚT