Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  52 let | Praha
.Život je krátký, proto líbej pomalu, směj se šíleně, miluj upřímně a odpouštěj rychle...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | České Budějovice
Hledám nezadaného přítele i kamaráda s vlastním zázemím
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Zena na prochazky po Praze s posezenim na kávě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Mladá Boleslav
Ahoj mám 30 let 185 cm a hledám ženu s kterou bychom si mohli užit krásné chvíle které nám přináší život jedno díte není překážkou.Foto mám na fb obratem pošlú .Budú se těšit na tvojí odpověd.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Brno
Láska je jáma, kterou kopeme tomu druhému, ideální je spadneme-li do ní oba....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Ostrava
Studovala jsem na Masarykově univerzitě, na Slezské univerzitě i na Ostravské univerzitě. A hledám někoho, kdo taky studoval na některé z těchto univerzit nebo třeba i na jiné prestižní univerzitě. Rozhodně nestojím o někoho z nějaké nově vzniklé soukromé školy. Hledám někoho, kdo by měl podobnou slovní zásobu jako já. Hledám někoho, kdo uznává podobné hodnoty a chtěl by žít životem vysokoškoláků, chtěl by mít životní styl stejný jako mají vysokoškoláci. Jsem nekuřačka a jsem nezadaná.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Plzeň
Ahoj! Jsem vzdělaný, nekuřák, bez závislostí a sledování fotbalu či nadměrného vysedávání u počítadla a čestně prohlašuji že ani hlavu nemám vyprázdněnou :-). Rád si povídám a vyrážím na výlety do přírody. Slečna nejen pro společná toulání přírodou či návštěvu památek a pro vztah se zde najde? Vyrovnanější povaha a štíhlá postava mile potěší - a to i já nabízím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Mám rád hudbu, poslouchám ji celé hodiny. Občas i hraji. Bez ní si život nedovedu moc představit. Mám rád lidi, ale dovedou mě i pořádně vytočit. Ale většinou už ne překvapit. A pokud se tak stane, je to pro mě inspirativní a obohacující. Mám rád aktvní pohyb a bez něj bych nemohl normálně fungovat. Rád cestuji. A to i nekomfortním způsobem bez předem odhadnutelného výsledku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT