Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  46 let | Klatovy
Rozdávat radost a smích,mě baví.Nesnáším,hádky a lidi křivý.Tak už se nesnaž ohlížet zpátky,užívej života,je příliž krátký!!!!!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Jičín
Hledám prima partnera,který chce ještě žít a ne jen přežívat.Má rád výlety do přírody,hory,ale i vodu,moře.Najdu Tě tu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Hradec Králové
Ahoj, jsem mladý, štíhlý, vysoky, dobře vybavený a štíhlý zajíček z HK. Jsem velmi submisivni a hledám dívku či ženu, která by ráda našla svého otroka, který by ji byl oddaný, sloužil ji, rozmazloval a plnil její přání a tužby, jestli to čteš ty, má budoucí paní, předem ti děkuji za čas, který jsi věnovala čtení těchto řádku, těším se na tvou odpověď a líbám podrážky bot. Odepíšu všem a foto zašlu na vyžádání :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Havířov
Čauki člověk si musi vse vybudovat v dnešní realitě sám ale vztah musí budovat dva proto tímto hledám kamarádku a časem třeba i společny život. ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Louny
Údajně už je doba jiná, přesto bych hospodyňku co ráda vaří aj peče, chtěla by jednodušší život, pohodu a děti :-) Jsem z vesnice i žil ve městě, aj proto více věřím v tradiční rodinné hodnoty. Ale klidně se mohu starat o domov, děti a občas zajít do nějaké práce. No a ty nás můžeš zabezpečit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  66 let | Praha
Ahoj rád tě poznám a setkám se s Tebou nejlépe při svíčkách a samozřejmě i na pivku vínku od dědečka hribecka Venda
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Praha
Hezký den všem, hledáme se svoji moto-láskou pohodového motorkáře – optimálně cestovní enduro, technický typ, který má rád cestování, nezalekne se špatného počasí, má rád přírodu, stanování, procházky.. Já 36/165 z Prahy, bez závazků. Budeme se těšit ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  67 let | Praha
Všichni tu čekáme na něco zázračného, co se nestalo dodnes...a nestane se ani zítra. Trochu oboustranného humoru bez seznamkového flirtování by už malý zázrak byl. A potkat se, nečekat oslnění, ale pobýt v dobrém rozmaru...to už je skoro začátek nového a třeba i pěkného než přijde ta smutnější etapa života...
DETAIL / ODPOVĚDĚT