Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  36 let | Jihlava
Ráda bych se seznámila s mužem pro životní pouť okolo 35-40 let k občasným schůzkám vedoucím k poznávání, ostatní bude viset ve vzduchu. Požaduji to, co nabízím, inteligenci, všeobecný rozhled, humor. Workoholiky neberu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Plzeň
Ahojky :-) Najde se zde pro hodného usměvavého klučinu hodná fajn holka na vážný vztah ?? :-) Pokud hledáš objetí a lásku napiš :-) Poznáme se a uvidíme :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Ostrava
Hledám klidnou hlavně rozumnou ženu pro trávení společných chvilek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Hledá se veselá slečna, žena se smyslem pro humor, která má ráda přírodu, hory, zvířata, která ráda cestuje.. Jestli Ti hrozí o svátcích to, že Ti společnost bude dělat jen kapr ve vaně:) k tomu nějaký dělobuch a v telce Karel Gott, tak věz, že to mám stejně..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Najdu milou a upřímnou ženu k vážnému seznámení pro společné strávené chvíle a posléze i život. Já 170 cm 47let rozvedený s vyřešenou minulostí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Náchod
Na kopci žiju sám a rád bych šel za tebou třeba do údolí....a jaký jsem? Od všeho kousek, na jazyk mám brousek, bydlím a pracuju, budoucnost maluju, pod stromečkem asi nejsi a tak volám Lásko kde jsi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Někdo zásadní mi v životě chybí, a proto že nemám moc příležitostí k seznámení, rozhodl jsem se využít tuto cestu. Rád bych našel slečnu, co se chová a vypadá jako slečna a které také chybí objetí a vědomí, že k někomu patří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Praha
Zkusme to… vím, že mě nevidíš, ale o to příjemnější může být odhalení:). Jsem člověk se srdcem na pravém místě, jsem empatická, ohleduplná, ve vztahu komunikativní a schopná řešit problémy. Troufám si tvrdit, že jsem inteligentní a rozvážná, rozhodně cílevědomá a pracovitá a jako bonus pohledná a příjemná. Ráda bych se posunula kupředu a založila s tím pravým rodinu. Fyzická přitažlivost je podstatná, proto nejprve foto výměnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT