Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  35 let | Praha
Někdo zásadní mi v životě chybí, a proto že nemám moc příležitostí k seznámení, rozhodl jsem se využít tuto cestu. Rád bych našel slečnu, co se chová a vypadá jako slečna a které také chybí objetí a vědomí, že k někomu patří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Ostrava
Rád bych oslovil upřímnou ženu,která hledá totéž,co já - lásku,něhu,pohodu,hezký vztah.Jsem rozvedený muž 60/170,bydlím v Ostravě a jsem nekuřák.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Brno
Nevím,jestli toto je cesta,kdy může člověk najít toho druhého,kdo mu v životě schází a komu by i on chtěl udělat život šťastnějším a láskyplnějším,ale za pokus to stojí.Já sympatický,společenský muž ing. 43/183/75, svobodný,bez závazků,nekuřák se všeobecným přehledem a s optimistickým pohledem na svět,který rád cestuje,čte,rekreačně sportuje,chodí na procházky do přírody,do kina,do divadla,do společnosti,hledám hodnou,milou a pohodovou ženu na společnou cestu životem.Zn:Kdo hledá snad najde:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Havlíčkův Brod
Najde se tu hodná holka na vážné seznámení s normálnim klukem? Jsi tady někde?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Frýdek-Místek
Normální kluk, který hledá normální holku která má srdce na správným místě (nepodvádí,upřímná,umí řešit problémy bez hádek,umí milovat celým srdcem) (foto pošlu:)*
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Praha
Lehce sportovně laděný nekuřák se smyslem pro humor hledá optimistickou milou ženu, která nechce žít v minulosti, ale v přítomnosti - tady a teď! Na budoucnosti samozřejmě záleží, ale tvoří / vytváří ji přítomnost.. To nejdražší, co na světě máme je Láska a Čas. Peníze jsou až na třetím místě,.... no možná na čtvrtém :-) Nebo až na sedmém?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Benešov
Hledám sympatickou dívku nejlépe z města (Není podmínkou) na vzájemné navštevování (postupně snad víc) jsem nedaleko Sedlec-Prčice a jsem tu dost sám. Rád bych spřízněnou duši s citem pro přírodu, zvířata, cestování a soukromí. Rád bych od tud občas vypadl do kina, restaurace, čajky atd. A stejně tak aby mne tu občas některá navštívila. Nejlépe bez děti, výhledově bych rád naše. Jsem trochu introvertní ale hodně pomáhá projevit špetku zájmu ;) budu se tešit. Pořídit foto netrvá tak dlouho ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Kopřivnice
Hledam zlobivou a hravou kocicku ktera rada prede.
DETAIL / ODPOVĚDĚT