Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  62 let | Praha
Jsem VŠ 61/177 zajištěný osamělý muž - člověk vyloženě hodný citový empatický a je mi vlastní se k ženě chovat vybraně a galantně, jednat s ženou slušně a ve všem být ženě Muž. Jsem pro ženu cca +-5let od mého věku, rozhodně ne pro ženu o desítky let mladší, potvoru a neromantickou sportovkyni, která neumí být dámou. Hodí se ke mne spíše přemýšlivá klidná moudrá intelektuálka - kantorka lékařka vědkyně politička, apod. s hlubokým prožíváním a citově i milostně žena po lásce ještě velmi toužící.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Olomouc
I když člověk zažil zklamaní tak stále věří že někde ta pravá existuje. Našla by se štíhlá, sympatická, veselá a hlavně upřímná žena která se občas stále umí chovat jako puberťačka? Foto rád vyměním.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Kolín
Ahoj rád bych se seznámil se slečnou ve věku do 33 let normální postavy má ráda výlety,procházky tak napiš :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Uherské Hradiště
Hledám upřímného muže s otevřeným srdcem, čistým stolem a odvahou ke změnám, který se nebojí lásky ani silných žen. A má rád život a všechny jeho barvy... Co můžu nabídnout já? Mám zajímavé zaměstnání i život, který si umím užívat a neumím se nudit, jsem zabezpečená a samostatná, trochu bohém, trochu sportovec. prostě se mnou rozhodně není nuda:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Ahoj. I kdyz jsem ze zlinskeho kraje,pisu smer Praha.Rad bych si popovidal,seznamil se s nekym,kdo se taky obcas nudi jak v praci tak i doma :) Trosku zpestreni tech dnu neuskodi :) Vice o me az potom.Kuba
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Praha
Mám skvělou práci (ale nejsem kariéristka), mám ráda dobrou gastronomii i ráda vařím (ale nejsem tlustá:), jsem optimista a ráda se směju (ale umím se i dojmout a brečet), jsem chytrá i vzdělaná (ale umím dělat i hlouposti:), jsem tu (ale neznamená to, že jsem zoufalá:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Turnov
Blíží se jaro a rád bych poznal příjemnou ženu přiměřeného věku,štíhlou nekuřačku,nebo alespon málo kouřící. Jsem celkem liberální. Ač jsem celkem zaměstnaný a k tomu nějaké koníčky, stále to není ono..Prostě schází někdo na ty volné chvíle , hospůdka,zábava, relax , nenáročný sport a později třeba i večery u vínka. To už ale předbíhám. Nějaké foto tu mám, tak prosím i odp.s foto. Díky....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Hranice
Hledá se přítelkyně ... Indicie : kolo, vodní sporty, příroda, zdravý životní styl, cestování k moři, dobrodružství, výlety, kutilství, zahrada,...na profilu zde mám více fotek, které napoví.., jsem svobodný, bez dětí....v létě spolu k moři?
DETAIL / ODPOVĚDĚT