Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  52 let | Praha
Jsem rozvedený, pohodový muž s vyřešenou minulostí. Rád tu poznám příjemnou a sympatickou mladší ženu. Navrhuji se osobně setkat napoprvé třeba i jen na krátkou chvilku a někde při posezení u dobré kávy si můžeme o sobě navzájem říci více. Pokusíme se přitom poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Ozveš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Beroun
Dva jsou víc než jeden, není dobře člověku samotnému. Rád to tedy změním. Láska i humor chodí ruku v ruce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Olomouc
Ahoj, jsem svobodný bez závazku,41, let, pracující, soběstačný, citově a sexuálně založen, živočišný vodnář, romantik, slušný, dbajici o sebe, zdravý, čistotný, voňavý, milující, věrný, zodpovědný,nepiju, nekouřím, nedroguji, hledám životní lásku navždy, ženu nejlíp bez děti, věkem,30 až 50, let, která by ráda přijela, žít,bydlet ke mně,do společné domácnosti, Krkonoš, města, Trutnov, zaměstnání je tady dostatek, prosí jen vážný vztah, ženu na úrovni,jako jsem já, děkuju,Tom.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Bydlím a pracuji v Praze, je mi 34, VŠ, nekuřák. Cítím se lépe v klidu přírody než na ulici plné lidí, spíš než být ve všem nejlepší mi přijde důležitější být spokojený sám se sebou a poctivý k sobě i okolí. Kromě turistiky v přírodě a jiných výletů mám rád sport, četbu, kulturu... Hledám parťačku s podobným přístupem k životu, s kompatibilními koníčky, se kterou bychom časem mohli uvažovat o rodině. Měla by být nekuřačka, vše ostatní je otázkou umění kompromisu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Ústí nad Labem
První schůzka napoví...dojde-li k ní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Brno
Miluju cestování, hory i města, filmy, divadla, život. Potěšila by podobně naladěná protějška, vysokoškolačka/vošačka bez cigaret, se smyslem pro humor (nemyslím Kameňák/Babovřesky, pokud možno higher level), co by ráda na výlet či večer spolu jen tak koukat na Big bang ;) Já jsem přes zimu zakrtkován v samém centru Brna, jakmile se vyhřejou meze, vyrážím do přírody...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Praha
Jsem třetím měsícem v Praze a dávám si tak nějak dokupy své hodnoty a minulost, která se se mnou táhne. Každý máme nějakou. Pokud máme časem být spolu, tak jsme pro sebe stvořeni. Neměla jsem lehký život, byl plný překážek a bude těžký o to víc si vážím každého okamžiku. Hledám spřízněnou duši, navzájem se podporovat, budovat. A co je pro mě nejdůležitější? Důvěra, komunikace, naslouchání, pochopení. Hledám vztah, nicméně nechci nic uspěchat a proto je lepší se poznávat a uvidíme. Čas ukáže.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Brno
Najde se nezadaný, věkem + -, muž vyšší post. se smyslem pro humor a vše co nám život ještě nabízí a který je komunikativní? Nejde mi jen o flirt, ale i z něho se může časem stát hezký a trvalejší vztah. Ale nehledám jen flirt. Brno a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT