Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  32 let | Praha
Jasně, že jsem chtěla být už dávno vdaná, mít 5 dětí a žít šťastně až do smrti (možná ještě déle). Bohužel to nevyšlo a začínám znovu. Je mi 32 a jsem single. Jsem samostatná, ovšem ráda předám vedení přirozené autoritě. K chlapovi bych ráda trochu vzhlížela – nejen díky výškovému rozdílu. Měřím 164 cm, vážím 60 kg, prsa dvojky, chrup sanován. Ideálně bych chtěla najít soulmate, ale na začátek by stačilo, kdybys nebyl debil. Jsem otevřena dalšímu vyjednávání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Brno
Zdravím všechny nezadané muže.Proč tu jsem?Hledám fajn partnera do života. Je zbytečné se tady rozepisovat o sobě,více v mailech.Nejvíce stejně napoví osobní setkání a sympatie..tudíž z toho plyne,že dávám přednost realitě před virtualitou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Nemá cenu moc se o sobě rozepisovat...ale..vzhledem ke svojí kráse a neodolatelnému pohledu bych se asi nejlépe uplatnil jako představitel různých elegantních šejků z časů černobílého Hollywoodu, kteří na stříbrném plátně sváděli cudné manželky vyšších koloniálních důstojníků ("Ach! Ahmede!....Nenaléhej na mě.... Nemohu se s Tebou projet na velbloudu po romantických dunách pouště..Co by tomu řekli v manželově golfovém klubu?").
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Ahoj najde se tu holka co by ráda vážný vztah? Pokud možno z Prahy? :-) Už bych konečně rád sdílel zážitky a všechno s někým výjimečným. Jsi to ty? Napiš a můžeme to zjistit. Budu se těšit. Prosím o odpovědi s fotkou. :-) Budu se těšit. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Zajištěný podnikatel středního věku hledá ženu která se ráda nechá rozmazlovat a hýčkat...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Šumperk
Zdravím všechny slečny, které by rády zašly na procházku, či na punč a nebo třeba do kina. Pevně věřím, že určitě zde nějaké jsou ;-) Foto a základní informace rád poskytnu na vyžádání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Valašské Meziříčí
Ahojky,hledam stihlou zenu z okoli valmezu.mob.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Olomouc
Ahoj. Jsem sportovně založenej blázen. Trošku nervák, ale jinak si myslím, že pohodář :D a co tady vlastně hledám?? Nějakou pohodovou sportovně založenou slečnu co ráda zajde do kina, projed se na kole, někam posedět u vína nebo si jen tak doma lehne u filmu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT