Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  63 let | Ústí nad Labem
Milý Ježíšku, i když už na Tebe moc nevěřím, přece jen si říkám, že by jsi mohl vidět, že jsem byl celý rok hodný, pracovitý, uklízím, vařím i peru (že se už na to.........), tak zkus o mně povědět milé a sympatické ženě, která by ráda měla vedle sebe muže ze "staré školy", který vyznává tradiční partnerské hodnoty... Přece mě nenecháš Ježíšku na Vánoce, na Silvestra samotného, podívej se za mě ve světě po ženě, která ráda cestuje a aktivní pohyb ji není cizí....žena může odpovědět místo Tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Brno
Hledám někoho,kdo tady nejspíš ani není.Ženu se smyslem pro humor ať už je jakejkoliv a má mozek na svým místě.Měřím 165cm,jestli je tohle pro tebe směrodatný, hledej v klidu dál.Nevadí mě jedno dítě.Nehledám-kamarádku,mám známých dost, někoho kdo je tady od dob spuštění internetu,tzv. věčný hledačky a nakonec ty, co mají 3 a víc dětí.A pokud to někdo dočetl až sem, klidně se ozvi,nekoušu ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Praha
Ahoj, asi nikdo nechce být sám, proto i já zkouším touto cestou najít upřímného, věrného a hodného muže. Jmenuji se Alena, je mi 29 let, baculka. Mám ráda procházky se psem, výlety, kino... O odpovědi prosím jen toho, kdo se chce opravdu seznámit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Karlovy Vary
Hledam mladou dívku 16-27 let .A pracuji v Německy mluvících zemích a vydelavam dost peněz a mužů mit i vysoké přídavky na děti a mam uz i 2 domy .Ale. Nemam moc casu na seznamování . A proto hledam někoho kdo chce mit vice děti a hodně peněz 2 domy a starat se o rodinu .Odpovim všem s věkem majlem fotkou telefonem .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Frýdek-Místek
Mohla bys být milá, vtipná, chytrá, hezká + x dalších podobných věcí a zároveň tolerovat moje nedostatky ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Pelhřimov
Rád bych našel někoho, ke sdílení hodnot i maličkostí. Jenom pro ty co to myslí vážně. Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Teplice
Jsem hubený, citlivý introvert a miluji analytickou filozofii. Hledám chlapíka, kterého bych miloval a se kterým bych se zabýval filozofií.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno
.emíjím isa es ětoviž ménláer v ela ,uknev edkěn laktop ěT hcyb ijědaR .ecárp z uotsec ebeT an es tišět a mekbilop s es tezuoborp ,ítěbo v tanísu ,tíž ohok orp mám ež ,ticop net tím esaz hcyb lěthC ?ohíšlad ohonm a ,xaler ,ybuoh ,sinet ,aněts ,oktif ,ežyl ,olok abeřt oC .uobeT s sač livárt hcyb dár a ůmjáz utsuops máM ?ohévarp ohot an tifertan šežůmen eláts a ykorán ékosyv áj okaj ěnjets šáM ?itěd íntsalv ancuodub od šechc a akčalokšokosyv ícíjutrops ,ántědzeb isJ .tel 33 od unež mánzop dáR
DETAIL / ODPOVĚDĚT