Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Hradec Králové
Zdravím všechny nezadané slečny. Hledám k sobě milou, usměvavou, se smyslem pro humor, upřímnou nekuřačku...Hledá pouze vážný vztah a chce mít rodinu. Ví, co od života chce, chce být brána taková jaká je, chce mít po boku hodného, milého, věrného přítele, který pro ní udělá, co ji na očích uvidí. Stále hledám tu pravou jednu z vás, tak snad tě už najdu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Praha
Milovat znamená riskovat, že naše láska nebude opětována...Doufat znamená riskovat, že nás láska zklame...Vykročit do neznáma znamená riskovat, že se budeme setkávat s tím, čeho se bojíme...V životě musíme riskovat často, i když se to ne vždy setká s úspěchem... Největším životním rizikem je ale nic nikdy neriskovat... Největším životním rizikem je NEZKUSIT TO...Proto věřím,že i já jednou najdu tu pravou....TEBE,ozveš-li se. Já se riskovat nebojím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Praha
Je příjemné být nezadaný, ale bez partnerky a společného sdílení je život jenom poloviční. Věk a vzdálenost v případě sympatií je v dnešní době nepodstatná věc. Vše v pohodě a užívat si života.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Říčany
Ahoj, jmenuji se Mirek, je mi 37 let a moc rád bych tu potkal ženu, pro trvalý vztah, plný lásky a porozumění. Pokud jsi příjemná, hodná, milá a věrná, tak hledám právě tebe;-). Budu rád pokud mi napíšeš a samozřejmě ti o sobě řeknu mnohem více, ale to už bude komunikace jen mezi námi. Těším se. Mirek
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Čelákovice
rockový dědeček hledá rockovou babičku se zájmem o muziku přírodu historii.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Ostrava
Hledám Mílou dívku na vážný vztah která by mě miloval nejsem žádný krasavec nechceš být samá napiš a uvidíme co potom ????
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Zlín
Rád bych našel někoho, kdo zaplní prázdné místo v mém srdci.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  62 let | Ostrava
Hledám staršího,pozitivně naloženého,slušného,milého,mazlivého,pána,který ví co chce a co může dát.Mám vše,jen když mám čas,nemám s kým ho prožít.Snad nežádám,tak moc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT