Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  28 let | Příbram
Ahoj jsem obyčejnej kluk a Hledám milou věrnou, upřímnou holku která chce vážný vztah od 18 do 35 let. Nejsem nějak extra pohledný. Jsem normální kluk a Těsím se na odpovět a určitě odepíšu na 100%......Zatím pa
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Zlín
Štěstí nepochází z toho co máš,ale s kým jsi...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Karviná
Ahoj, rada poznam nekonfliktniho, veseleho, hodneho muze nekuraka, mel bys mit rad deti sama mam dve hledam muze na vazny vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Uherský Brod
Hledám holku sdílnou, co by chtěla kluka s dílnou :-) trochu turistku, trochu cyklistku, trochu divošku, trochu lenošku, ale hlavně usměvavou pohodářku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Kutná Hora
Jsem osamělý, svobodný, dobře situovaný muž. Mám rád výlety, mám rád zábavné lidi.Hledám ženu podobných zájmů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Nemám chytrý telefon, nenosím ven outfit, ale oblečení. Za největší lež a konspiraci považuji oficiální zpravodajství. Nemám TV. Neuznávám dluhy. Nepodléhám reklamě, nekupuji zbytečné věci. Vystoupil jsem z Matrixu a vzdaluji se mu, nejsem však takový borec, abych rubal dříví na Šumavě, jsem pohodlný intelektuál, avšak milující přírodu a zvířata, nejen mazlíky, i hospodářská! Chci se odstěhovat z Prahy na venkov, máš-li dům, opravíme ho, nemáš-li, koupím jej. Ale nechci děti, s nimi jsi v M-u.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Hledám zcela neobyčejnou holku. Hodnou, chytrou, vtipnou, nápaditou, která má ráda přírodu, zvířata, dobrou hudbu (vč. např. klasiky, jazzu a pod.), ráda tančí. Nekouří, nepije, není potetovaná, procvočkovaná, ani jinak vylepšená. Neměla by být povrchní, měla by umět myslet sama. Mohla by být aspoň trochu hezká. Měla by „chodit“ pouze s tím, koho má opravdu ráda. Impulzivní, ale ne bezhlavou. Sebevědomou, ale ne nafoukanou. Zkrátka - úplně úžasnou! :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
Pro začátek hledáme s mým tříletým synem parťáka na výlety, různé akce s kamarády, na zmrzlinu a opékání buřtů... Co bude dál se uvidí... Ono se to nějak vystříbří :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT