Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  47 let | Most
Hledam zenu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno
Najde se holka, či žena , která umí myslet jako kluk???????
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | České Budějovice
Sleduji že zde opravdu není dívka, která by se těšila z kvalit vyrovnaného, zábavného, milujícího, věrného a pracovitého nekuřáka. (Nejsem workoholik) Mám rád dobré jídlo, většinu sportů, řízení, výlety kino divadlo a další. Jsem plně samostatný, nemám dluhy ani špatné návyky či závislosti. Byl bych opravdu velice rád, kdyby se ozvala věrná vyrovnaná slečna, kterou oslovilo to málo co jsem zde napsal. Jistě nezklamu. Foto mailem. Nereaguju na odpovědi bez pozravu a typu: Máš FB?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Praha
Možná se potkám s mužem Prahy a okolí , který se rád směje. Uznávám tradiční hodnoty, umím vařit. Ráda se seznámím s mužem, který má potřebu rozumět si, psát si s nikým nebudu !
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  17 let | Říčany
Hledám Daddyho, který by se postaral o svou princeznu. Tvářím se jako drsná holka, ale jsem vyloženě sub.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Co sem napsat aby to zaujalo? Nemám tušení... Jmenuji se Pavel, pracuji u policie. Bydlím pár kilometrů od Prahy. Strašně rád cestuji a poznávám nová místa. Chovám doma dvě kočky. Když je čas zajdu si zaběhat či jinak zacvičit. Občas knížka, ale častěji film či seriál. Rád bych našel konečně tu pravou. Jaká bys měla být? Hodná, laskavá slečna která už by nechtěla být sama. Prostě někoho kdo to myslí vážně. Chci se mít zase na koho těšit. Prosím odpovědi s fotem ať vím kdopak ta je :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Vánoce klepou na dveře, a pro každého z nás, by byl ten nejkrásnější dárek najít lásku, někoho s kým nám bude teplo, i když bude za okny zima,protože nás bude hřát,nejen láska toho druhého, ale i jeho obětí a teplé dlaně.Láska je dar a není samozřejmost, je třeba si jí vážit a pečovat o ní,jinak se vytratí, je třeba k tomu,tolerance,porozumění, prostě žít jeden pro druhého a vážit si sebe navzájem a milovat se i se svými chybami,ve dny všední, sváteční i když jsou problémy,o tom je život a láska
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Cheb
Hledam a porad jeste tomu verim ze jsi tady nekde nablizku a nakonec se spolecne najdem
DETAIL / ODPOVĚDĚT